Urla Sahil Dış Çekim Fotoğrafları

Urla Sahil Dış Çekim Fotoğrafları Urla sahil dış çekim fotoğrafçı olarak sahilde çekilmiş olan dış çekim fotoğrafları düğün çekimleri için gün boyu süren harika bir çekime sahip olabilirsiniz. Cenk Kaya size ait unutulmaz anlarınızı fotoğraf karelerine aktaracaktır. Urla bölgesinde fotoğraf çekimi için esnek ve size özel hazırladığımız program ile düğün fotoğraf çekimi gerçekleştirmekteyiz. Siz de bize ulaşarak fotoğraf çekimi konusunda detaylı bilgilere sahip olabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Urla Sahil Dış Çekim Fotoğrafları 

Ege’nin Huzurlu Köşesi Urla İzmir’de Alaçatı ve Çeşme’nin kalabalık plajlarından kaçıp daha sakin bir ortamda deniz tatili yapmak isteyenlerin tercih ettiği Urla, çok sayıda koy, plaj ve beach club’a ev sahipliği yapmaktadır.

İzmir şehir merkezine ortalama 50 dakikalık sürüş mesafesinde yer alan Urla; Ilıca’ya göre biraz daha serin suları, mavi bayraklı plajları, muhteşem doğa manzaraları ve huzurlu atmosferi ile yerli ve yabancı turistleri ağırlamaktadır.

Popüler plajlarının yanı sıra, gizli kalmış koyları ile de hem denize girmek hem de kamp yapmak için tercih edebileceğiniz Urla plajları arasında; Altınköy Plajı, Demircili Koyu, Bodrum Koyu, Kum Denizi Plajı ve Balıklıova Köyü Plajı yer almaktadır.

Urla’nın en güzel sahillerinde masmavi denizin keyfini çıkarırken mükemmel bir konaklama deneyimi yaşayacağınız otellere Urla Denize Sıfır Oteller sayfamızı inceleyerek karar verebilirsiniz.

Altınköy Plajı
Urla’da Ege Denizi’ne bakan şahane bir plaj olan Altınköy Plajı, Yağcılar Köyü sınırında yer almaktadır.

Çam ormanları içerisinden geçerek yapacağınız ortalama 30 dakikalık bir araba yolculuğu ile ulaşabileceğiniz Altınköy Plajı, Altınköy Sitesi içerisinde yer almaktadır. Özel aracınızla gidecekseniz; otobandan Urla’dan çıktıktan sonra Kuşçular istikametine doğru ilerlediğinizde, Altınköy Plajı ya da Marika Beach Club yazan tabelaları takip ederek buraya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Plajın içerisinde, Marika Beach Club adı verilen bir tesis yer almaktadır.

Muhteşem bir manzaranın, temiz, masmavi sularla buluştuğu bu plaja giriş için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Suyu, Ilıca Denizi’ne göre biraz daha soğuk olsa da Urla’nın diğer koylarına göre sıcak bir suya sahiptir.
Plajın içerisinde yer alan büfede ise hamburger ve pide gibi yiyecek alternatifleri de bulunmaktadır. Pide fiyatları, ortalama 15-20 TL arasında değişmektedir.

Marika Beach Club içerisinde bir adet açık yüzme havuzu da yer almaktadır.

Demircili Koyu
Urla’ya bağlı Demircili Köyü’ne ortalama 5 km uzaklıkta yer alan Demircili Koyu’nun yolları biraz taşlı ve çukurludur.

Masmavi bir denize, sakin ve huzurlu bir atmosfere sahip olan Demircili Koyu, yaz aylarında ise yerli ve yabancı turistlerden büyük bir ilgi görmektedir. Kamp yapmak isteyenler tarafından da tercih edilen bu koy, İzmirliler için harika bir günübirlik tatil rotasıdır.

Koyda, plaj bulunmamaktadır ve taşlık bir plaja sahiptir. Denizin içerisinde ise, belirli bir mesafeden sonra kum bulunmaktadır. Denizinin suyu ise ılıktır.

Demircili Koyu içerisinde bir tane tesis bulunmaktadır. En yakın market 3-4 km uzaklıktadır. Bu nedenle, gelirken kendi yiyeceklerinizi yanınızda getirebilirsiniz.

Urla ilçe merkezine yaklaşık 15 km ve İzmir şehir merkezine yaklaşık 40 km uzaklıkta bulunan Demircili Koyu’na gitmek için; Urla yolundan çıktıktan sonra Yağcılar Köyü’nü geçip Demircili Köyü’ne ulaşmanız gerekmektedir.

Bu koy, ayrıca Urla’da ücretsiz kamp alanları arasında da yer almaktadır. Kamp alanında, karavan ve çadır kiralayabileceğiniz bir tesis de bulunmaktadır. Tesis içerisinde, wc ve duş alanları da yer almaktadır.

Urla Kum Denizi Plajı
Urla ilçesinin Çeşmealtı mevkiinde yer alan Kum Denizi Plajı, Urla’nın en güzel plajları arasında yer almaktadır.

Urla otobanından çıktıktan sonra, Urla- İskele tabelalarını takip edin. Ağaçlı yolun sonunda Çeşmealtı tabelasından sağa girdikten sonra Kum Denizi Plajı’na doğru ilerleyerek buraya ulaşım sağlayabilirsiniz. Plajın girişinde bir otopark yer almaktadır. Otopark ücreti ortalama 10-15 TL ve plaja giriş ücretsizdir.

Kumlu bir plaja ve ılık, temiz bir suya sahip olan Urla Kum Denizi Plajı, mavi bayraklı bir plajdır. Sığ denizi ile çocuklu aileler için de uygun olan plajda, kahvaltı ve yemek için tercih edebileceğiniz bir tesis de mevcuttur.

Urla’da tatil planı oluştururken her an denizin keyfini çıkarabileceğiniz oteller için Urla Denize Sıfır Oteller sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bodrum Koyu
Urla’da kafa dinlemek için tercih edebileceğiniz, sessiz, sakin ve el değmemiş doğası ile huzurlu bir günübirlik tatil yapabileceğiniz Bodrum Koyu, Demircili Köyü yakınlarında yer almaktadır. İlçe merkezine ortalama 15-20 km uzaklıkta yer alan bu koya, yaklaşık 25-30 dakikalık bir araba yolculuğu ile ulaşabilirsiniz.

Tertemiz denizi ve kumlu plajı ile keyifli vakit geçirebileceğiniz Bodrum Koyu’nda kahvaltı ve yemek yemek için tercih edebileceğiniz bir tesis de yer almaktadır. Tesisin fiyatları ise bütçe dostudur.

Balıklıova Köyü Plajı
Urla ilçesine bağlı ve İzmir şehir merkezine ortalama 70 km uzaklıkta yer alan Balıklıova Köyü, ilçe merkezine ise ortalama 30 km uzaklıktadır. Özel aracınız ile ortalama 30-35 dakikalık sürüş mesafesindeki bu köyün sahilinde, yaz aylarında yerli ve yabancı turistler tarafından tercih edilen bir plaj da bulunmaktadır.

Urla seyahatinde günübirlik tatil için tercih edebileceğiniz, deniz ve kumun yanı sıra doğa yürüyüşleri ve yerel lezzetleri deneyimlemek için gelebileceğiniz Balıklıova Köyü’nün plajından denize giriş ise ücretsizdir.

Dış çekim sahil fotoğrafları İzmir Urla’da düğün fotoğraf çekimi yaptırmak isteyen çiftler için pek çok farklı çekim alanı mevcuttur. Düğün fotoğraf çekimlerinizi düğün gününden farklı bir güne aldığınızda oldukça keyifli ve eğlenceli bir çekim yapmak mümkün. Çünkü düğün günü çiftlerin stresli olması zamana karşı yarışmaları yetişemeyiz endişesi , tüm günün yorgunluğunun ardından çekim pek mantıklı olmayabiliyor.
Bu tip çekimleri düğün öncesi ya da düğün sonrası bir tarihte dış çekim yaptırmak çok daha doğru bir karar vermiş olacaksınız. instagram cenkkayaphotography