Urla Dış Çekim Mekanları

Urla Dış Çekim Mekanları Çekim mekanı olarak; otantik alanlar, sahil kenarı, nostaljik mekanlar, tarihi binalar, eski yapılar, sokaklar ya da çiftler için bir takım özel anların saklı olduğu alanlar tercih edilebilmektedir.

İzmir düğün fotoğrafçısı olarak dış mekan düğün fotoğraf çekimleri için mekan seçimini çiftler kendisi de belirleyebilmektedir. Birbirinden farklı mekanlarda ruhunuzu özgür bırakarak vereceğiniz pozlar, fotoğraf için de büyük keyif oluşturmaktadır. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan çok daha fazlasını, ancak otantik alanlarda doğa ile iç içe olduğunuzda verebiliyor olmanız da sanırım bu yüzdendir.

Urla Dış Çekim Mekanları Cenk Kaya Bu bölgeyi fotoğrafçı olarak iyi bilen bir fotoğrafçıdır. Sizlere unutulmaz anlarınızı fotoğraf karelerine aktaracaktır.

Urla Dış Çekim Mekanları

Urla Dış Çekim Mekanları izmir urla ilçesi fotoğraf çekim yerleri açısında bakıldığında Doğusunda Güzelbahçe ve Seferihisar; batısında Çeşme; kuzeybatısında Karaburun; kuzeyinde ve güneyinde Ege Denizi ile sınırlanmıştır. Urla düğün fotoğraflarında gez dolaş bitmek bilmiyor her mahallesi her köyü ayrı bir güzel orman temalı bol yeşillik istiyorsanız Urla’da dış çekim yaptırmak ve düğün albümü için güzel bir seçim olacaktır.

Masmavi denizi, sıcak havası ve görsel büyüsü olan mekanları ile izmir düğün fotoğrafları çekimi için harika bir şehirdir. Burada çekilen fotoğraflar ve yapılan albümler fiyatlar olarak diğer şehirlere göre benzerlik gösterir. Birçok insanın hayalidir İzmir’de yaşamak! Sizde onlardan biriyseniz ve burada yaşama fırsatına sahip olamadıysanız gelin düğün fotoğraf çekiminizi burada yapalım! Uzman ve profesyonel Cenk Kaya ile en güzel düğün fotoğraflarına sahip olabilirsiniz.

Düğün gününden farklı bir günde dış çekim yaptırmak isteyen çiftler için, sadece dış çekimde kaydedilen görüntülerden elde edilen film türüne dış çekim düğün klibi adı verilir. Bu formata göre sadece dış çekim görüntülerinden elde edilen görüntüler kullanılarak İzmir düğün hikayesi oluşturulur.

izmir düğün hikayesi talebinde bulunan gelin ve damatlar için düğün hikayesi hizmetlerimiz geniş kapsamlı olmaktadır. Gelin ve damadın kuaföre girişinden itibaren gece bitimine dek devam eden tüm gün video kayıt işlemleri İzmir düğün hikayesi ve düğün klibinin temelini oluşturur. Gelin ve damat için gece bitimine dek düğün klibi oluşturmak adına çekimler devam eder. @cenkkayaphotography