Ürün Tanıtım

Ürün Tanıtım Firma,Marka,Hizmet ve Ürün  tanıtımlarında, Çekilmesi düşünülen planlar belirlenir.Çekilecek planlar için ekipman, süre ve personel belirlenerek filmin bütçesi oluşturulur.Senaryo ve metinler hazırlanır.Senaryo kesinleştikten sonra çekimlere başlanır.

Çekim  tamamlanır. Filmin montajı, sesler ile senkronize edilmesi gibi işlemler tamamlandıktan sonra film istenen formata çevrilerek teslim edilir.

Günümüzde sosyal medyanın  gücü  ve teknolojik olanaklar   özel hazırlanmış bir  tanıtım filmi ile elde edilen olanaklar sınırsızdır. Firmanızın web sitesinde yayınlacağınız bir video her ziyaretçiye firmanızın özelliklerini anlatabilir ve sitenize çok daha profesyonel bir görünüm sağlar.  Her biri alanında profesyonel olan ekibimiz prodüksiyonun her aşamasında sizinle birlikte çalışarak öncelikli müşteri memnuniyetini sağlamak için çaba sarfeder.

Bir Firma için Kurumsal tanıtım filmi konuşan ve hareket eden renkli broşür gibidir. İnsanların görsel mesajları daha kolay algıladığı günümüz dünyasında firmanız / hizmetleriniz / ürünleriniz hızlı ve güçlü bir şekilde potansiyel müşterilere ulaşamıyorsa kayıp demektir. Kurumsal Film sizin için en kolay şekilde algılanabilecek, ilgi uyandıran, aktif, bilgilendiren ve istediğiniz zaman istediğiniz kadar müşteriye ulaşabilmeniz için tanıtım filmleri hazırlar.

Tanıtım filminiz müşteriyle temasa geçebileceğiniz her ortam için uygun olmalı. Bu ortamlar fuarlar, seminerler, satış buluşmaları, prezantasyonlar, mağaza içi tanıtımlar, firmanızın web sitesi …vb gibi yerler olabilir.

Birçok fiyat aralığında kurumsal film sahibi olabilirsiniz. Biz sizin belirlediğiniz bütçeye göre prodüksiyon çalışması yapıyoruz ve en iyi sonucu elde etmek için çalışıyoruz. Size tavsiyemiz bu işe ayırmayı düşündüğünüz bütçeyi kaba hatlarıyla belirleyin ve tanıtım filmizi hangi firmaya yaptıracaksanız bütçeniz konusunda bilgilendirin. Bütçenize göre en iyi ürünü böyle alabilirsiniz.

Öncelikle firmanızın tanıtım filminde vermek istediğiniz mesajları belirleyin. Fabrikanızın konumu, üretim bandınız, üretim kapasiteniz, çalıştığınız firmalar, ürünlerinizin kullanım alanları…vs. Ön plana çıkarmak istediğiniz özellik ne olabilir? Bu aşamadan sonra senaryo yazımından, kamera çekimine, dijital kurgu ve seslendirmeye kadar tüm hizmetleri biz size sağlayabiliriz. Öncelikle tanıtım filmi çekimi başlamadan önce sizinle birlikte film metnini oluşturacağız .Burada vermek istediğiniz bilgiler bulunacak. Daha sonra firmanızın video çekimi yapılacak. Her türlü çekim için ekipmanımız mevcuttur. Etkili görüntüler yakalamak için görüntü destek sistemleri (Jimmy Jib, Steady-cam…vs) ve ışık kullanımı gerekecektir. Tüm bu aşamalardan sonra tanıtım filmi çekimi tamamlanacak ce çekilen görüntüler İstanbul’da bulunan dijital kurgu ünitemizde montajlanacaktır. Burada gerekiyorsa 3D efektler ve grafikler filme eklenecek ve istediğiniz dillerde seslendirmeler yapılacaktır.