Tam Gün Fotoğraf Çekimi Ve Düğün Hikayesi

Tam Gün Fotoğraf Çekimi Ve Düğün Hikayesi Sabah kuaför veya kız alma organizasyonuyla beraber çekimlerimize başlıyoruz. Ve daha sonra düğün planlamanıza göre tüm gün sizinle beraber vakit geçiyoruz. Yorucu telaşlı bir günün mutlaka planını mükemmel yapmanız gerekmektedir.

Tam Gün Fotoğraf Çekimi Ve Düğün Hikayesi

Tam Gün Fotoğraf Çekimi Ve Düğün Hikayesi Bu mutlu gününüzü mutlaka profesyonel Cenk KAYA ‘nın ellerine emanet etmeniz fayda vardır. Her yıl yüzdesi oldukça yüksek bir rakamla çiftlerimiz yahu ne olacak bir telefonla çekeriz. Arkadaşımıza çektiririz daha sonra albüme koyarız gibi cümleler kurup pişman olmaktadır. CENK KAYA’da her çekim için ayrı ayrı yetiştirilmiş fotoğrafçı ve ekipman kalitesi mevcuttur. O yüzden bırakın düğün günü tatlı telaşenizin keyfini çıkartırken bu fotoğraf işini Cenk KAYA ekibi yapsın. Geri dönülmesi zor olan ayrıntıları lütfen hafife almayın. Bir çok çiftimiz bu konuda mağdur olduğu için pişmanlıklarını dile getirmektedirler.

Tam Gün Fotoğraf Çekimi

Tam gün fotoğraf çekimine en az 3-4 fotoğrafçı gitmektedir. Dediğim gibi her çekim için kuaför kız alma ve dış çekim olmak üzere herkes kendi işini yapmaktadır. Mükemmel görev dağılımı fotoğrafçılarımızın enerjilerini korumasında önemli rol oynamaktadır. Bir fotoğrafçı hem kuaför çekimini hem kız alma hem de dış çekim fotoğraflarını aynı enerjiyle çekmesi mümkün olmaya bilir. Tam gün fotoğraf çekimi ortalama 8- 12 saat aralığında sürdüğü için sürekli bu enerjiyi çiftlerine yansıtmak durumundadır. bu da sadece ekip ruhuyla sağlanacak bir durumdan ibarettir.

Tam gün fotoğraf çekiminin bir diğer adı da düğün hikayesi olarak da geçmektedir. Düğün hikayelerimiz oldukça keyifli ve samimi sohbetler içinde geçmektedir. Gün içerisinde bütün anıların yanında olduğumuz çiftlerimiz müşteri olmaktan çıkıp dostluk edasında geçmektedir. Çekmiş olduğumuz bir çiftimizin size düğün hikayesini göstermek istiyoruz. Düğün planlamasını üstlendiğimiz çiftimizin o yüzlerinde ki rahat tavırlarına da dikkat etmenizi öneriyoruz.

Çekim mekanı olarak; otantik alanlar, sahil kenarı, nostaljik mekanlar, tarihi binalar, eski yapılar, sokaklar ya da çiftler için bir takım özel anların saklı olduğu alanlar tercih edilebilmektedir. İzmir düğün fotoğrafçısı olarak dış mekan düğün fotoğraf çekimleri için mekan seçimini çiftler kendisi de belirleyebilmektedir. Birbirinden farklı mekanlarda ruhunuzu özgür bırakarak vereceğiniz pozlar, fotoğraf için de büyük keyif oluşturmaktadır. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan çok daha fazlasını, ancak otantik alanlarda doğa ile iç içe olduğunuzda verebiliyor olmanız da sanırım bu yüzdendir.