Sivas düğün fotoğrafçısı

sivas düğün fotoğrafçısı

sivas düğün fotoğrafçısı için Sivas dış çekim mekanları Sivas’ta bulunan tarihi yapılar ve birbirinden güzel göller, parklar ve şelalelerdir. Unutulmaz anlarınızın Fotoğraflarını Cenk Kaya size sağlayacaktır.

Sivas Dış Çekim Mekanları

Gökpınar Gölü

Sivas’ın doğal güzelliği ile ön plana çıkan Turkuaz renkli Gökpınar Gölü, dış çekim mekanı olarak harika bir yerdir. Gökpınar Gölü’nün rengi güneşin açısına göre değişir. Gölün rengi mavi-gök rengi olduğu için göle Gökpınar ismini almıştır. Sivas düğün fotoğrafçıları için Gökpınar Gölü çok popüler bir mekandır.

Hafik Gölü

Koçhisar Gölü olarak da bilinen Hafik Gölü doğal manzarası ile önemli bir Sivas dış çekim mekanıdır.

Koyunkaya Mesire Yeri

İmranlı’ya merkeze 12 km uzaklıkta olan, yol boyunca papatyalarla ve rengarenk çiçeklerle dolu yeşillikler, kayaların arasından fışkıran su kaynakları, çağlayanlar ve dereler görebileceğiniz Koyunkaya Mesire Yeri, düğün fotoğrafları için harika bir Sivas dış çekim mekanıdır.

Eğriçimen Yaylası

Sivas’ta yeşilin her tonu görebileceğiniz bir yer olan Eğriçimen Yaylası düğün fotoğrafı çektirmek için çok doğal bir dış çekim mekanıdır.

Sızır Şelalesi

Çat Ormanları içerisinde ve Göksu Çayı üzerinde bulunan Sızır Şelalesi yemyeşil ve büyüleyici manzarası ile bulunmaz bir Sivas dış çekim mekanıdır.

Çat Yaylası

sivas düğün fotoğrafları

Gemerek ilçesinde bulunan Çat Yaylası harika doğası ile doğal bir güzelliğe ve yemyeşil bir ortama sahiptir. Sivas dış çekim mekanları arasında önemli bir düğün fotoğrafları dış mekan çekim yeridir.

Karşıyaka Mesire Alanı

Karşıyaka Mesire Alanı şelalesi, göleti ve güzel peyzajı ile keyifli düğün fotoğraflarınız için uygun Sivas dış çekim mekanları arasındadır.

Sivas Paşa Fabrikası Piknik ve Mesire Alanı

Sivas merkezde bulunan Sivas Paşa Fabrikası Piknik ve Mesire Alanı harika peyzajı ile çok ideal bir Sivas dış çekim yeridir. İçinde bulunan şelalesi, taş ve ahşap köprüleri ile düğün fotoğrafları çekimi için çok uygun bir dış çekim mekanıdır.

Hobbit Evleri

sivas düğün fotoğrafçısı Yüzüklerin Efendisi filminden esinlenerek yapılan Hobbit Evleri fantastik düğün fotoğraflarına sahip olmak isteyenler için ilginç ve etkileyici mimarisi ile Sivas dış çekim mekanları arasında düşünülmesi gereken bir yerdir.