Salda düğün fotoğrafçısı

Salda düğün fotoğrafçısı Burdur ilindeki Salda’da en özel anlarınızı Cenk Kaya sizlerin bu anlarınızı fotoğraf karelerine aktaracaktır. Türkiye’nin Maldivleri olarak bilinen bu göl, beyaz plajı ile dilden dile dolaşıyor. Çok fazla turist çeken gölde, çiftler düğün fotoğrafı çektiriyor. Salda düğün fotoğrafçısı tarafından hizmet alarak mükemmel fotoğraf albümlerine sahip olabilirsiniz.

Salda’da düğün fotoğrafı çektirmek çekimin yarım gün ya da tam gün olmasına göre değişkenlik göstermektedir. Sizlere uygun fiyatlar sunduğumuz düğün albümü çekimi profesyonel olarak hazırlanmakta ve baskı kalitesi çok yüksek olan fotoğraflar ile albüm hazırlanmaktadır. Tarafımıza ulaşmanızın ardından fiyat bilgisi de alabilirsiniz. Salda’da ya da Burdur sınırlarında ikamet etmiyorsanız ve farklı şehirlerden geleceksiniz Salda Gölü hakkında detaylı bilgi edinmelisiniz. Özellikle sonbahar ve kış aylarında bölgenin çok soğuk olduğunu göz önünde bulundurunuz.

Uçsuz bucaksız gibi görünen Salda, en çok da beyaz plajı olduğu için tercih edilmektedir. Killi kumu sayesinde kıyı bembeyaz görünmekte ve beyazın suya yansıması ile mükemmel fotoğraflar elde edilmektedir. Salda herkes tarafından çok merak edilen bir mekandır. Düğün fotoğraflarının yanı sıra düğün klibi çekimleri için de oldukça elverişli bir mekandır.

Konaklama konusunda da sosyal tesis bulunan köyde, mükemmel düğün fotoğrafları yakalayabilirsiniz. Ayrıca Salda pek çok mekana da yakınlığı ile bilinmektedir. Burdur’da bulunan meşhur Lavanta Köyü’nde fotoğraf çektirebileceğiniz gibi, yine Salda’ya 100 km olan Denizli Pamukkale travertenlerinde de fotoğraf çektirebilirsiniz. Mekan tercihi tamamen size bağlıdır. Fotoğrafçınız ile anlaşma sağlamanız durumunda dilediğiniz mekana gidebilirsiniz.

Salda gölü fotoğraf çekimi için alternatif mekanlardan bir tanesidir. Yörede sürekli olarak fotoğraf çekimi yaptığımızdan dolayı bu konuda kazandığımız tecrübe, bilgi ve birikim ile sizlere kartpostal tadında fotoğraflar çekeceğimizden şüpheniz olmasın. Bölgenin tanınması fotoğraf anlarının da planlanmasına yardımcı olmaktadır. Mevsim koşullarının fotoğraf çekimine elverişli olması durumunda ortaya çok özgün fotoğraflar çıkmaktadır.

Profesyonel bir fotoğrafçı olarak çiftlerin mahremiyetine, fotoğrafların gizliliğine vb. konulara dikkat ediyoruz. Bizlere ulaşmanız durumunda çekim için uygun tarihleri birlikte belirliyoruz. Tarihlerin belirlenmesinin ardından günü geldiğinde sizle keyif dolu bir yolculuğa çıkarak bu en özel anlarınızı görüntülüyoruz. Çekimler sonrası fotoğraf çekimini yine birlikte yaparak sizlere mükemmel bir albüm hazırlıyoruz.
Drone ile hava koşulları uygun olursa fotoğraf çekimi yapıyoruz.