Muğla düğün fotoğrafçısı

Muğla düğün fotoğrafçısı Cenk KAYA sizlerin unutulmaz anılarından biri olan dış çekim düğün fotoğraflarınızı çekecektir. Dış çekim fotoğraflarınız doğal ve otantik alanlarda çekildiği için unutulmaz anılar içinde barındıracak fotoğraflar olacaktır.

Muğla düğün fotoğrafçısı

Muğla düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya genelde dış çekimlerinizin düğün sonrası yada düğün öncesi zamanlarda dış çekimlerin yapılmasını önermektedir. Çünkü bu tip çekimler, düğün stresinden uzak akşam düğün törenine yetişeceğim yada gelin almağa yetişeceğim yada kuaförde zaman uzadı gibi streslerden uzak olan bir çekimdir. Dolayısıyla stresten uzak rahat bir çekim olacağı için daha güzel kareler ortaya çıkacaktır.

Muğla dış çekimleri

Düğün günü yapılacak olan dış çekim fotoğraf çekimleri daha çok düğün seronomisinin yapılacağı şehir çevresinde çekilmektedir. Akşam düğün törenlereine katılacağınız için bu çok önemlidir. Örneğin düğününüz İzmir’de olsun siz dış çekimlerini Çeşme Alaçatı olarak planladınız. Genelde çekimler güneşin açısı ile orantılı ve güneşin yumuşak olduğu saatlerde 16:00 gibi başlar Gün batımı pozlarının alındığı saat olan 20:40 gibi biter havanın kararması ile birlikte . Bu saatten sonra sizlerin İzmir’e gelmesi saat 10:00 gibi olur . Yani siz düğün törenlerine yetişememiş oluyorsunuz. Bizler genelde düğün günü dış çekim önermiyoruz. Eğer derseniz Ben o gün fotoğraf çektireceğim planlamanızı İzmir içindeki çekim alanlarında yapmalıyız.

Birde düğün günü yapılan çekimlerde çekim tarihinde olan doğa şartlarında fotoğraflarınız çekilecektir. Siz Ekim ayı içinde buğday tarlasında çekim yaptırmak istiyorum derseniz o mevsimde buğday tarlası olmayacaktır. Yada son baharda yeşil alanlarda fotoğraf çekilme isteği gibi. Bizler doğal alanlarda fotoğraf çektiğimiz için o tarihin bize sunduğu doğal studio ortamında fotoğraf çekiyoruz. Bunu düğün sonrası bir tarihe taşırsanız. Bizlerle yapacağınız beyin fırtınası sonucu çekim tarihi belirleme şansınız olacaktır. Bizde o tarihi size ayırarak doğru bir seçim yapmış olacaksınız.

Bizim ile iletişime geçerek daha geniş bilgi alabilirsiniz. Instagram