Kepli Mezuniyet Çekimleri

Kepli Mezuniyet Çekimleri

Kepli Mezuniyet Çekimleri Kep giyme törenleri yaz dönemi olduğu için fotoğrafçıların yoğun olduğu bir dönemdir.Kep giyme törenlerinde olan renkli ortamlardan dolayı hep gidip fotoğraf kareleri çekmek isterim. Çünki fotoğraf çekmeyi seviyorum. Sorun takvim ayarlaması. Biz işlerimizi 4-5 ay önceden planladığımız için o gün başka bir etkinlik için yada düğün fotoğraf çekimim oluyor.Aynı gün ikinci bir etkinlikte fotoğraf çekme şansım olmuyor.Genelde butik çalıştığım için bir güne bir iş oluyor.Çünki Gelin düğün dış çekimleri bir gün yani tam gün alıyor.Önceden takvim ayarlaması yapmamız gerekmektedir.

Kepli Mezuniyet Çekimleri INSTAGRAM Kep giyme törenleri yaz ayları olduğu ve bizim o dönemde yoğunluğumuz çok olduğundan bazı çekim talepleri tarih uyumlu olmadığı için kabul edemiyoruz. Fakat bu tip törenlerin kesinlikle fotoğraf karelerine aktarılması gerekmektedir. bir övünç ve başarının belgesi niteliğinde olan bir iştir. Bence olmassa olmaz gibi bir iştir. Şuda yapolabilinir o günü anımsatacak çekimler başkata tarihte de çekilebilinir fakat ö günlerin tarihi çok eski olmamalıdır. Gözlerdeki sevinci ve heyacanı bizler net anladığımız yada gördüğümüz için iki üç gün sonrası çok eski bir tarih olmadığı için o heyacan henüz mevcut oluyor. Niçin bunu söylüyorum. Düğün sonrası çekimlerin iki yıl sonrası heyacan ile düğün sonrası yada düğün öncesi çekimlerden görüyoruz. Tabiki her zaman çekmek mümkün hiç bir şey geç kalmış gecikmiş değildir . Bir fotoğrafçı izlenimidir. Zaman zaman tarih uyumlu olduğu dönemlerde önceki yıllara ait bir çok mezuniyet törenlerinde bulındum. Çok olmasada izmir’de bulunan bir çok üniveriste mezuniyetlerinde resimleri çektik. Derim ki bugün şu okuldan ben mezun oldum gibi olduğum dönemler olmuştur. O genç arkadaşların gözlerindeki ışık heyacanları bizlerede yansıyor. Tabiki bir iş ama işin ötesinde bir durum oluşuyor. Bende mutlu oluyorum . Benim hayatımdada bir değişiklik oluyor. o gün bende mutlu oluyorum.

Kepli Mezuniyet Çekimleri Mezuniyet günü mezuniyet çekimleri talebinizde o günü tamamen size ayırıyorum. o güne ait başka çekim almıorum. o ğünü size ayırmış oluyorum. Bu çekimler için ekip olursanız maliyetlerinizi uygun hale çekebilirsiniz. Burada çekimden sonra bizden istediğiniz meteryallerde fiyat ta önemli oluyor. Siz bunu album içine aktarılmasını isterseniz elbette fiyatları artacaktır. Albüm ve video çekimleri ayrı bir maliyet getirir. Fotoğraf çekim ile video çekimi aynı anda yapılıyor. Fotoğraf çekim, esnasında vide çekimini başka bir ekip gerçekleştiriyor. bu da fiyatlara etki ediyor.

Telefon