Karşıyaka dış çekim yerleri

Karşıyaka dış çekim yerleri olarak Karşıyaka’da dış çekim fotoğrafı çektirme talebi olan çiftler için sorun yaşayacaklarını zannetmiyorum. Karşıyaka İzmir ilinin en güzel ilçelerinden birisidir. Özellikle sahil bölgesi olması bu alanların fotoğraf çekimi için uygun olmasıdır. Dış çekim yerleri olarak sıralarsak

Karşıyaka dış çekim yerleri

İzmir dış çekim yerleri İzmir fotoğraf çekilecek yerler açısından zengin bir şehir. Doğa deniz ve kumsalın bize tek söylediği şey gelin fotoğraf çekin tabi ki bu bölgede 25 yıldır fotoğrafçılık yapan birisi olarak oldukça zengin bir alana sahip olduğumuzu söyleye bilirim İzmir’de düğün fotoğrafı dış çekim yerleri olarak saymakla bitmez desem yanlış söylemiş olmam. Bizler sezon sonları fotoğrafçı arkadaşlarım ile hem piknik hem sezon sonu olarak hazine avcısı gibi sakin kimselerin olmadığı ortamları tekrar gezeriz. işte biz ertesi yıl daha zengin bir dış çekim yerleri keşfederiz. Cenk Kaya sizlere unutulmaz anlarınızı fotoğraf karelerine aktaracaktır.

Karşıyaka dış çekim yerleri Bostanlı İzmir’de düğün fotoğrafı dış çekim yerleri Karşıyaka’da yer alan Bostanlı, İzmir içi dış çekim mekanlarından biridir. Oldukça geniş bir sahili vardır. Özellikle yaz dönemlerinde İzmirlilerin vakit geçirmeyi en çok sevdiği yerlerden biri haline gelmiştir. Burada deniz kenarında birçok fotoğraf çektirebilirsin. Ama benim en sevdiğim noktalarından biri kesinlikle gün batımı terası! İzmir’in en güzel gün batımı manzaralarından birine tanık olabileceğin bu yerde ters ışığı kullanarak çok başarılı fotoğraflar ortaya çıkabiliyor.

İzmir’in Karşıyaka semtinin en güzel mahallelerinden biri Bostanlı. Güneşin bile bir başka battığı, akşamüstleri balıktan dönen taka sesleriyle huzuru çağrıştıran bu güzide mahallenin sahili, düğün fotoğrafı çektirmek için en ideal yerlerden biri. Özellikle İzmir’de yaşayan şanslı kişilerdenseniz, düğün fotoğraflarınızın fonunu Bostanlı Sahili’yle süsleyebilirsiniz. Cenk KAYA Hgcsoft

İzmir düğün fotoğrafçısı Karşıyaka’da yer alan firma; düğün günü, düğün belgeseli, dış çekim, hikaye fotoğrafçılığı, save the date, trash day ve daha birçok çekim yapıyor. bilgi ve birikimlerini son teknoloji ürünü ekipmanlarla birleştirerek çiftlerin beklentilerine teknik ve sanatsal değeri yüksek cevaplar veriyor.