Kapadokya düğün fotoğrafçısı

Ana Sayfa » Kapadokya düğün fotoğrafçısı
Kapadokya düğün fotoğrafçısı

Kapadokya düğün fotoğrafçısı Pers dilinde “Güzel Atlar Ülkesi” olarak bilinen güzide bölgemiz Kapadokya, insanları manzarası ve tarihi ile sizi fazlasıyla büyüleyecek bir bölge. Güneşin bir başka doğduğu bu coğrafyada yüzlerce balonun havalanmasıyla başlayan bu serüven sizi masal diyarlara götürecek ilk adımdır. Ülkemizde sadece Kapadokya’da olan bu görsel şova hem havadan hem de karadan tanıklık etmelisiniz.

Dünya’nın her yerinden turist akınına uğrayan bu bölge seyahat ve gezi severler için unutulmaz bir anı olarak kalıyor. Hatta dünyanın öbür ucunda evlenip balayına gelen yüzlerce çiftin olduğunu ve aşklarını bu eşsiz manzarada ölümsüzleştirmek istediklerini görüyoruz buda bu coğrafyada hizmet veren bir fotoğrafçı olarak bizi ziyadesi ile sevindiriyor. Dünya demişken ülkemizin güzel insanlarını da unutmuş değiliz gencinden yaşlısına evlisinden bekarına herkesin göz bebeği aslında Kapadokya.

Peki biz bu eşsiz doğada Kapadokya düğün fotoğrafçısı olarak neler yapıyoruz, isterseniz birazda bundan bahsedelim;

Kapadokya düğün fotoğrafları

Kapadokya düğün fotoğrafçısı Gün doğumunda gökyüzündeki yüzlerce rengarenk balon eşliğinde başlayan Kapadokya dış çekimi farklı mekânlarda devam ediyor. Taleplere göre Cave (mağara) otellerde de çekime devam edebiliyoruz. Lakin gün doğumunda bazı gelin hanımların hazırlanması meşakkatli olduğu için gün doğumu çekimi istemeye biliyorlar biz bu çiftlerimiz içinde öğlen saatlerinden gün batımına kadar değişken mekanlarda dış çekim lerini yapmayı öneriyoruz. Günümüz trendlerinden olan serbest (casual) kıyafetler Kapadokya’da da çok hoş görünmekte. Beyaz sade bir elbise ve damat beyin giyeceği keten pantolon gömlekle eğlenceli aktif ve spontane kareler çekmem oldukça keyifli. Tabiki bu düğün çekim sezonu için randevu ayarlamsaı gerekiyor. Eğer bu hizmeti Cenk Kaya photography‘den talep ederseniz Önceden Randevu ayarlaması şart. Tabiki bir anda kendinizi Kapadokya’da buldu iseniz elbet te bu bölgede bizim yaptığımız çalışmaları yapan arkadaşlarımız mevcut o arkadaşlarımızdan yardım almanız gerecektir.

İzmir düğün fotoğraf çekimi yaptırmak isteyen çiftler için en çok sorulan sorulardan birisi de düğün günü fotoğraf çekimi konusudur. Düğün günü dış çekim yaptırmak için yeterli zaman ayıramayan çiftler düğünden önce ya da düğünden sonraki bir zaman diliminde düğün fotoğraf çekimi yaptırabilmektedir. Düğün günü fotoğraf çekimi ve düğün paketleri hakkında bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.