İzmir Düğün Fotoğraf Çekimleri

İzmir Düğün Fotoğraf Çekimleri , İzmir Fotoğrafçısı Cenk Kaya İzmir tarihi mekanları ve İzmir sahil bölgelerinde size özel unutulmaz anlarınızı fotoğraf karelerine aktaracaktır.

Düğün Fotoğraf Çekimleri

Çekim yapılacak bölgeler , bölgenin yaz sezonu turizminin yapıldığı için genelde bu bölgeler tercih ediliyor. Tabiki bizim tavsiyemiz yada müşterinin bölge talebi doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Tabi müşterimize instagramdaki yada web sayfamızdaki resimleri incelemesini bu resimler sonucunda taleplerine bakarak fotoğrafların çekileceği bölgeyi belirliyoruz.

İzmir düğün fotoğrafçısı

İzmir Düğün Fotoğraf Çekimleri Çeşme Alaçatı bölgesine ait rotamız var Foça ve çevresi Fotoğraf çekim rotamız var. Aydın yöresine ait rotamız var Manisa bölgesine ait değişik fotoğraf çekim alanlarımız var. Bunların çoğu olmasada imkanlar ölçüsünde instagram hesabımda paylaşıyorum. @cenkkayaphotograpy

Alaçatı Düğün Fotoğraf Çekimleri

Tabiki düğün günü olanlar çok yakın olan bölgeler olduğu için izmir ve yakın çevre olduğu için Kent Ormanı bölgelerde çekimleri gerçekleştiriyoruz. Çünki aynı gün çiftlerin başka etkinlikleri olacağından örneğin nikah akşam düğün etkinliği salona yetişme gelin alma gibi çiftlerin fazla zamanları olmuyor bizler bunu genelde düğün öncesi yada düğün sonrası tavsiye ediyoruz. Tabiki düğün günüde fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyoruz. bunun için yakın fotoğraf çekim alanları tercih ediyoruz. İzmir düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya sizlerin taleblerininiz eksiksiz şekilde tecrübeleri sayesinde gerçekleştirecektir.

Düğün Fotoğrafları Ayşe Recep

Fotoğraf çekilecek bölgelerde her fotoğrafı çekemezsiniz. örneğin gün batımı çekimleri bazı bölgelere özgün çekimdir. onun için o saatte o mevsimde o bölgede olmanız gerekiyor. Hasat sonu olan resimler genelde mevsimin özelliklerini taşır. Müşterinin ben ayçiçeği tarlasında düğün fotoğraf talebi her zaman yerine getirilemiyor. Biz bir normal çekimlerde 450-600 kare fotoğraf kolleksiyonu oluşuyor. Aslında talep doğrultusunda bir fotoğraf çekim rotası çıkarıyoruz bu rota üzerinde çekime başladığımız andan gün batımına kadar o rotata bulunan daha önceki çekimlerde bildiğimiz için o rotanın tamamında resim kareleri çekiyoruz.

İzmir dış çekim düğün

Cenk Kaya tüm bölgeleri iyi tanıdığı için hangi mevsimde hangi bölge daha güzel fotoğraflar çekilir bilir. Çünki Cenk Kaya fotoğraf sezonu sonrası define avcıları gibi her yıl yeni alanlar aramaktaktadır. Bizlerle iletişime geçerek nasıl bir çekim istediğinizi anlatmalısınız.

Her talebi karşılamağa çalışıyoruz. Fakat her çekim kendi mevsimine uygundur. Siz eylül başında benden ayçiçeği tarlasında çekim talebi isterseniz. Bu o mevsime uygun değil. O mevsimde ayçiçeği tarlası olmaz. Yine her çekimin kendi bölgesinin çekimleridir. Örneğin her bölgede gün batımı çekemezsiniz. Eylül de gün batımı ile temmuz da farklıdır. Güneşin açısı mevsime ve saate göre değişiklik gösterir. Bu sebeplerden dolayı önceden karşılıklı bir beyin fırtınası yaparak çekim rotası belirlemeliyiz.

Kontrol et

Hayalet manken ürün çekimleri

Hayalet manken ürün çekimleri Hayalet Manken fotoğrafçılık hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Görünmez veya Hayalet manken …