izmir Düğün Fotoğraf Çekimleri

izmir Düğün Fotoğraf Çekimleri Tesettürlü düğün fotoğraf çekimleri izmir tarihi mekan ve cami konsept destekli çekilmektedir.Genelde cami  çevresi çekimler şehir içi olacağından nikah-düğün günü çekimlerde  en fazla iki üç mekan’da gerçekleştirilmektedir. INSTAGRAM

“Bir bütün olmak için birleşen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın.Ömür boyu mutluluklar”Tesettürlü Dış mekan düğün fotoğraflarını Fotoğraf sanatcısı Cenk Kaya tarafından çekildi.

izmir Düğün Fotoğraf Çekimleri yapılacak bölgeler , bölgenin yaz sezonu turizminin yapıldığı için genelde bu bölgeler tercih ediliyor. Tabiki bizim tavsiyemiz yada müşterinin bölge talebi doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Tabi müşterimize instagramdaki yada web sayfamızdaki resimleri incelemesini bu resimler sonucunda taleblerine bakarak fotoğrafların çekileceği bölgeyi belirliyoruz. Fotoğraf çekilecek bölgelerde her fotoğrafı çekemessiniz. örneğin gün batımı çekimleri bazı bölgelere özgün çekimdir. onun için o saatte o mevsimde o bölgede olmanız gerekiyor. Hasat sonu olan resimler genelde mevsimin özelliklerini taşır. Müşterinin ben ayçiçeği tarlasındada düğün fotoğraf talebi herzaman yerine getirilemiyor. Biz bir normal çekimlerde 450-600 kare fotoğraf kolleksiyonu oluşuyor. Aslında taleb doğrultusunda bir fotoğraf çekim rotası çıkarıyoruz bu rota üzerinde çekime başladığımız andan gün batımına kadar o rotata bulunan daha önceki çekimleride bildiğimiz için o rotanın tamamında resim kareleri çekiyoruz.

izmir Düğün Fotoğraf Çekimleri Çeşme Alaçatı bölgesine ait rotamız var Foça ve çevresi Fotoğraf çekim rotamız var. Aydın yöresine ait rotamız var Manisa bölgesine ait değişik fotoğraf çekim alanlarımız var. Bunların çoğu olmasada imkanlar ölçüsünde instagram hesabımda paylaşıyorum. Hesabım cenkkayaphotograpy bu hesabımdaki fotoğraflarımı inceleyebilirsiniz.

Tabiki düğün günü olanlar çok yakın olan bölgeler olduğu için izmir ve yakın çevre olduğu için Kent Ormanı bölgelerde çekimleri gerçekleştiriyoruz. Çünki aynı gün çiftlerin başka etkinlikleri olacağından örneğin nikah akşam düğün etkinliği salona yetişme gelin alma gibi çiftlerin fazla zamanları olmuyor bizler bunu genelde düğün öncesi yada düğün sonrası tavsiye ediyoruz. Tabiki düğün günüde fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyoruz. bunun için yakın fotoğraf çekim alanları tercih ediyoruz. İzmir düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya sizlerin taleblerininiz eksiksiz şekilde tecrübeleri sayesinde gerçekleştirecektir.