• Düğün Fotoğraf Albüm Paketleri
  İzmir Düğün Fotoğrafçısı
 • Düğün Fotoğrafçısı Manisa
  Düğün Hikayesi İzmir
 • Muğla Akyaka Düğün Fotoğrafçısı
 • izmir düğün fotoğrafçısı
  Düğün Fotoğrafçısı
 • Bornova düğün fotoğrafçısı
  Alaçatı Düğün Fotoğrafçısı
 • düğün fotoğrafçısı izmir
  Dış Çekim İzmir
 • Düğün Fotoğrafçısı
  Karşıyaka Düğün Fotoğrafçısı
 • Manisa çekim alanları
  Düğün Hikayesi
 • Dış Mekan Çekimleri
  İzmir Düğün Klibi
 • Dış Çekim  Düğün Klibi
  Düğün Fotoğrafçısı İzmir
 • Alaçatı düğün fotoğrafçısı
  Düğün Fotoğrafçısı İzmir
 • izmir dış çekim mekanları
  İzmir Dış Çekim
izmir Düğün Fotoğraf Çekimleri Tesettürlü düğün fotoğraf çekimleri izmir tarihi mekan ve cami konsept destekli çekilmektedir.

izmir Düğün Fotoğraf Çekimleri

izmir Düğün Fotoğraf Çekimleri , İzmir Fotoğrafçısı Cenk Kaya izmir tarihi mekanları ve izmir sahil bölgelerinde size özel unutulmaz anlarınızı fotoğraf karelerine aktaracaktır.

Düğün Fotoğrafları Ayşe Recep

izmir Düğün Fotoğraf Çekimleri

Sizlere özel anların Fotoğraf karelerini aktarılmasını sağlayacaktır. Çekimlerin yapılacak bölgeler , bölgenin yaz sezonu turizminin yapıldığı için genelde bu bölgeler tercih ediliyor. Tabiki bizim tavsiyemiz yada müşterinin bölge talebi doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. Tabi müşterimize instagramdaki yada web sayfamızdaki resimleri incelemesini bu resimler sonucunda taleblerine bakarak fotoğrafların çekileceği bölgeyi belirliyoruz. Fotoğraf çekilecek bölgelerde her fotoğrafı çekemessiniz. örneğin gün batımı çekimleri bazı bölgelere özgün çekimdir. onun için o saatte o mevsimde o bölgede olmanız gerekiyor. Hasat sonu olan resimler genelde mevsimin özelliklerini taşır. Müşterinin ben ayçiçeği tarlasındada düğün fotoğraf talebi herzaman yerine getirilemiyor. Biz bir normal çekimlerde 450-600 kare fotoğraf kolleksiyonu oluşuyor. Aslında taleb doğrultusunda bir fotoğraf çekim rotası çıkarıyoruz bu rota üzerinde çekime başladığımız andan gün batımına kadar o rotata bulunan daha önceki çekimleride bildiğimiz için o rotanın tamamında resim kareleri çekiyoruz.

İzmir düğün fotoğrafçısı

izmir Düğün Fotoğraf Çekimleri Çeşme Alaçatı bölgesine ait rotamız var Foça ve çevresi Fotoğraf çekim rotamız var. Aydın yöresine ait rotamız var Manisa bölgesine ait değişik fotoğraf çekim alanlarımız var. Bunların çoğu olmasada imkanlar ölçüsünde instagram hesabımda paylaşıyorum. Hesabım cenkkayaphotograpy bu hesabımdaki fotoğraflarımı inceleyebilirsiniz.

Tabiki düğün günü olanlar çok yakın olan bölgeler olduğu için izmir ve yakın çevre olduğu için Kent Ormanı bölgelerde çekimleri gerçekleştiriyoruz. Çünki aynı gün çiftlerin başka etkinlikleri olacağından örneğin nikah akşam düğün etkinliği salona yetişme gelin alma gibi çiftlerin fazla zamanları olmuyor bizler bunu genelde düğün öncesi yada düğün sonrası tavsiye ediyoruz. Tabiki düğün günüde fotoğraf çekimlerini gerçekleştiriyoruz. bunun için yakın fotoğraf çekim alanları tercih ediyoruz. İzmir düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya sizlerin taleblerininiz eksiksiz şekilde tecrübeleri sayesinde gerçekleştirecektir.

İzmir dış çekim düğün

Cenk Kaya tüm bölgeleri iyi tanıdığı için hangi mevsimde hangi bölge daha güzel fotoğraflar çekilir bilir. Çünki Cenk Kaya fotoğraf sezonu sonrası define avcıları gibi her yıl yeni alanlar aramaktaktadır. Bizlerle iletişime geçerek nasıl bir çekim istediğinizi anlatmalısınız.Tabiki her talebi karşılamağa çalışıyoruz. Fakat her çekim kendi mevsimine uygundur. Siz eylül başında benden ayçiçeği tarlasında çekim talebi isterseniz.Tabi bu o mevsime uygun değil. O mevsimde ayçiçepi tarlası olmaz. Yine her çekimin kendi bölgesinin çekimleridir. Örneğin her bölgede gün batımı çekemessiniz. Eylül de gün batımi ile temmuz da farklıdır. Güneşin açısı mevsime ve saate göre değişiklik gösterir. Bu sebeplerden dolayı önceden karşılıklı bir beyin fırtınası yaparak çekim rotası belirlemeliyiz.

Telefon