Foça Dış Çekim Mekanları

Home » Foça Dış Çekim Mekanları
Foça Dış Çekim Mekanları

Foça Dış Çekim Mekanları, düğün fotoğraf çekimi için Foça’yı tercih ettiğinizde konsept olarak oldukça zengin olan bu alandır. Çünkü gün ışığının dik açıyla geldiği saatlerde çekim yapmak bir hayli zor ve sizi gölge alanlarda çekim yapmaya itecektir. Foça’da gölge alan bulup kullanmak da oldukça sıkıntı. Bu yüzden gün batımından 2-3 saat önce çekime başlarsanız gün ışığının bu saatlerde daha yatay açıyla düştüğü için gölge alan çok daha fazla olacaktır.

Foça düğün fotoğraf çekimi yaptırmak istediğiniz zamanlarda detaylı olarak isteklerinizi CENK KAYA ile iletişime geçerseniz. Birlikte belirleyeceğimiz konsept dahilinde eğlenceli ve keyifli bir çekimi gerçekleştirebiliriz. Foça, fotoğraf çekimi için izmir’in oldukça tercih edilen mekanları arasında yerini alıyor. Sokakları Alaçatı kadar olmasa da Alaçatı’yı aratmayacak türden.

Foça Dış Çekim Mekanları

Sizler de istekleriniz doğrultusunda en iyi fotoğraf karelerini elde etmek için bizimle irtibata geçerek istediğiniz konsepti yazmanız halinde nasıl bir çekim programı yapacağımıza birlikte karar verebiliriz. izmir düğün fotoğrafçısı olarak bizler Foça’da fotoğraf çekimi taleplerinizi en iyi şekilde karşılamak üzere çalışmaktayız.

Foça Fotoğraf Çekimi Yapılacak Yerler olarak düşünülebilecek alanlar. Foça Dış Çekim Mekanları Foça antik tiyatro,Foça Frigya tepesi,Karakum plajı,Phokai antik kenti,Athena tapınağı,Beş kapılar kalesi,Kybele açık hava tapınağı,Ceneviz kalesi

düğün fotoğrafçısı arayanların da en çok tercih ettikleri alanlardan birisi olan foça, bizlere birbirinden güzel fotoğraf çekimi yapılacak alanlar sunmaktadır. Foça düğün fotoğrafı çekilecek yerler bu doğrultuda yazımızda yer almaktadır. Siz Foça’da özel bir çekim yaptırmak için hemen izmir düğün fotoğrafçısı CENK KAYA ile irtibata geçerek bu özel gününüzde size özel fotoğraflara sahip

Çekim mekanı olarak; otantik alanlar, sahil kenarı, nostaljik mekanlar, tarihi binalar, eski yapılar, sokaklar ya da çiftler için bir takım özel anların saklı olduğu alanlar tercih edilebilmektedir. İzmir düğün fotoğrafçısı olarak dış mekan düğün fotoğraf çekimleri için mekan seçimini çiftler kendisi de belirleyebilmektedir.

Birbirinden farklı mekanlarda ruhunuzu özgür bırakarak vereceğiniz pozlar, fotoğraf için de büyük keyif oluşturmaktadır. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan çok daha fazlasını, ancak otantik alanlarda doğa ile iç içe olduğunuzda verebiliyor olmanız da sanırım bu yüzdendir.

olabilirsiniz.