Eski Foça dış çekim yerleri

Eski Foça Dış Çekim Yerleri Eski düğün fotoğraf çekimi için Eski Foça’da düğün fotoğraf çekimine kararı verirseniz çekim için epeyce zengin olan alan mevcuttur. Bu alanda çekim sürenizi çok iyi ayarlamanız gerekiyor. Güneşin ışığının dik açıyla geldiği saatlerde çekim yapmak bir hayli zor gözlerinizi kontrol edemezsiniz. Sizi gölge alanlarda çekim yapmaya itecektir. Bu yüzden gün batımından 3-4 saat önce çekime başlarsak gün ışığının bu saatlerde yumuşak ve daha yatay açıyla düştüğü için gölge alan çok daha fazla olacaktır. Sizlerde çekim esnasında kendinizi daha rahat hissedeceksiniz.

Eski Foça dış çekim yerleri

Eski Foça Dış Çekim Yerleri Eski Foça düğün fotoğraf çekimi yaptırmağa karar verdiyseniz detaylı olarak isteklerinizi birlikte belirleyeceğimiz konsept dahilinde gerçekleştirebiliriz. Eski Foça fotoğraf çekimi için İzmir’in oldukça tercih edilen mekanları arasında yerini alıyor. Sokakları Alaçatı kadar olmasa da Alaçatı’yı aratmayacak türden.

Eski Foça Fotoğraf Çekimi Yapılacak Yerler
Eski Foça antik tiyatro, Eski Foça Frigya tepesi, Karakum plajı, Phokai antikkenti, Athena tapınağı, Beş kapılar kalesi, Kybele açık hava tapınağı, Ceneviz kalesi.

Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya sizlere unutulmaz anlarınızı Fotoğraf karelerine aktaracaktır. Cenk Kaya tüm bölgeleri iyi tanıdığı için hangi mevsimde hangi bölge daha güzel fotoğraflar çekilir bilir. Çünkü Cenk Kaya fotoğraf sezonu sonrası define avcıları gibi her yıl yeni alanlar aramaktadır. Bizlerle iletişime geçerek nasıl bir çekim istediğinizi anlatmalısınız. Tabi ki her talebi karşılamağa çalışıyoruz.

Her çekim kendi mevsimine uygundur. Siz eylül başında benden ayçiçeği tarlasında çekim talebi isterseniz. Tabi bu o mevsime uygun değil. O mevsimde ayçiçeği tarlası olmaz. Yine her çekimin kendi bölgesinin çekimleridir. Örneğin her bölgede gün batımı çekemezsiniz. Eylül de gün batımı ile temmuz da farklıdır. Güneşin açısı mevsime ve saate göre değişiklik gösterir. Bu sebeplerden dolayı önceden karşılıklı bir beyin fırtınası yaparak çekim rotası belirlemeliyiz.