Düğün

Düğün yıllardan beri tarihin tüm zamanlarında evlenecek çiftlerin en unutulmaz anlalarındandır. Tüm çiftler o günlerinin en iyis olmasını isterler . En iyi salonda düğün olsun En iyi kına töreni olsun Hiç eksik olmasın En iyi saç olsun en iyi gelinlik olsun en iyi fotoğrafları çekilsin. En iyi en iyi bitmez tükenmez .

Düğün Fotoğrafları Özlem Özgür

Düğün

Haksızmı elbette hayır niçin en iyisi olmasın. elbette haklılar. Hayatta bir kez olan olacak bir tören bu sadece bizde değil ki dünyanın her yerinde bu şekilde . Çiftler ekonomik güçlerime göre adeta yarışıyorlar gibi olsada aslında öyle değil bence sadece o anı unutulmaz hale getirmek istiyorlar. Bu en sade düğünde de böyle. Bence en sade düğün ile milyon dolarlar harcanan düğün arasında pamuk ipliği kadar bile fark yok. Evlene tüm çiftler mutlu oluyorlar. Ben yıllardan beri bu sektörde binlerce sayılacak düğüne gitmişimdir. çünki bu meslekte 20 yılı aşkın süredir bu sektördeyim Mutsuz biten düğün görmedim. Tüm düğün törenleri mutluluk ile bitmişlerdir.

Düğün dünyadaki tüm toplumlarda değişik yöntemlerle kültürlerinden aldıkları birikimlerle evlilik törenlerindeki en büyük kutlamadır. Her topluma göre değişiklik gösyeriyor. Örneğin Hindistanda 900 çeşit kutlama yapılyor. Düğünde fotoğraf çekimi fotoğraflarla anıların geçmişe taşınması da çok eskidir. Profesyonel diğital kameraların piyasaya girmesiyle dahada önemli olmağa başladı. Diğital kameralar yüksek çözünürlükte olduklarından sanki studyo ortamında çekilmiş gibi doğadada aynı kalitede fotoğraflar çekile bilmektedir. Profesyonel fotoğraf sanatçılarının kullanması Son yıllarda yeni koseptler ortaya çıkardı. Dış mekan düğün fotoğrafçılığı , Düğün hikayesi ,Save the date ve trush date gibi.

Cenk Kaya studyo dışına çıkarak Doğa deniz ve tarihi mekanlarıda çekim alanlarına katarak bu serüvene katıldı.

İzmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk KAYA ; İzmir ve Alaçatı’da dış mekan düğün fotoğrafları çekerek mutlu gününüzü unutulmaz kılacaktır.
Düğün günü hayatımızın en özel anıdır. onu ölümsüzleştirecek kareler de o kadar özel olmalıdır. Düğün fotoğrafçısı seçimi o anı yaşatacak özel karelerin seçimidir. INSTAGRAM

Her fotoğraf makinesi olan fotoğrafçı olamadığı gibi, her fotoğrafçıyım diyen de düğün fotoğrafçısı olamaz. Profesyonellik alanı olan düğün fotoğrafçılığı, profesyonel bir ekibin buluşmasıyla başarıya ulaşır.

Telefon