Düğün Fotoğrafları İstanbul

Düğün Fotoğrafları istanbul ; istanbul nüfus yoğunluğu açısında en büyüğü olan bir ilimiz. O kadar çok fotoğraf çekilecek tabiat tarafından hazırlanmış doğal studiolar var ki . İnsan ister istemez olaya işin ekonomik boyutunun dışında istanbul’da fotoğraf çekmek istiyor.

Düğün Fotoğrafları

istanbul’da ki fotoğraf sanatçılarının zaman zaman fotoğraf çektiği mekanları inceliyorum gerçekten doğal studio. Zaman zaman çok olmasada benide dış mekan düğün fotoğrafçı ihtiyacı olan çiftler arıyorlar. Nereden arıyorsunuz dediğimde istanbul diyorlar . Yakın tarihli çekimleri kabul etmem mümkün olmuyor. Özellikle yaz sezonunda çünki bu dönem bizlerin fotoğraf çekimlerinin yoğun olduğu dönem oluyor.

istanbul dış çekim hikayesi

Aynı gün gidip gelmek zorundasın çünki izmir’de bir sonraki gün çekimim oluyor. Fakat Kasım Nisan Mayıs ayları olsa bunu kabul edeceğim. Şimdilik genelde istanbulda fotoğrafçı arkadaşlarım var onların telefon numaralarını veriyorum. Yada şu fotoğrafçı arkadaşım diye onu öneriyorum. Tabiki biraz daha otot yol ile kolay gibi görünüyor . Bu aşamadan sonra bu talepleri kabul etmeyi Niçin olmasın diye düşünüyorum.
Düğün Fotoğrafçısı istanbul Evlenecek çiftler için düğünün vazgeçilmez bir parçası da düğün fotoğraflarının çekimidir. O günün koşturmaca ve heyecanından, farkına bile varamadığınız tüm güzel ve tekrarı mümkün olmayan o özel anları ve detayları, fotoğraf karelerine taşıyoruz . Yıllar sonra dönüp bakacağınız ve o günleri mutlulukla bakacağınız düğün fotoğrafları için profesyonel fotoğrafçılık hizmeti verebilirim

Düğün Fotoğrafları izmir

Tüm fotoğrafçıların çektiği gibi DÜĞÜN GÜNÜ HAZIRLIK Gelin adayı kuaförde fotoğrafçı ile buluşur. Saç ve makyajın hazırlık aşaması fotoğraflanırken profesyonel bakış açısıyla fotoğrafçı; makyajın, çekim yapılacak mekanın ışığına en uygun haliyle şekillenmesinde etkili rol alır. Gelin profesyonel bir gözün takibi altında olacağından gün boyu çekilecek fotoğraflarla ilgili kaygısını da sona erdirecektir. Siz anın keyfini yaşarken biz gün boyu nasıl göründüğünüzle ilgileniyor olacağız.
KONSEPT DÜĞÜN Günümüzde trend haline gelen konsept çekimler için bir binicilik tesisinde kendinizi atlarla birlikte bulabilirsiniz ya da profesyonel makyaj ve farklı aksesuar kostüm gibi imkanlarımızla çok daha sıra dışı bir çekim gerçekleştirmemiz mümkün. Dilerseniz sizin belirlediğiniz konsept mekanda ya da bizim sizi yönlendirebileceğimiz konsept mekanda hikayesi olan bir albüm oluşturabilirsiniz.
DIŞ MEKAN DÜĞÜN Daha çok halka açık mekanlarda gerçekleştirdiğimiz bu çekimler park, bahçe, havuz başı ya da göl kenarı gibi doğal ortamlarda gerçekleştirilir.

Düğün Fotoğrafları Özge Özüm

Düğün Fotoğrafları istanbul Düğün fotoğrafçılığı dalında iç ve dış çekim fotoğrafları, konusunda profesyonellik isteyen, kaliteli işçilik, yaratıcılık ve itina gerektiren, ayrıca profesyonel fotoğraf ekipmanları kullanıyorum . Düğünler için evlenecek çiftlerin istediği mekanlarda, mümkün olan en kısa sürelerde, evlenecek çifti yormadan, dış çekim istendiğinde açık alanda doğayla iç içe veya kapalı alan fotoğraflarının tercihi halinde bu talebinizide gerçekleştirebiliyorum. Sizlerin aklınıza gelmeyen bir konsept ile bu çalışmayıda gayet güzel hale getirebilirim . Fotoğraf makinası fotoğraf çekmez Fotoğrafçının işidir. Onu Fotoğrafçı kullanırsa güzel sonuçlar ortaya çıkacaktır.