düğün fotoğrafı çekim mevsimi

düğün fotoğrafı çekim mevsimi

düğün fotoğrafı çekim mevsimi

Düğün fotoğraf çekimi mevsimi her mevsim güzeldir. Belirli mevsşmde olmalıdır demek yanlış olur bence .her mevsim daha güzeldir. Özellikle izmir bölgesi olarak düşünürsek hermevsim her bölge olmassa olmaz değil. her yer bölge her mevsim uygundur.

Kış düğünleri denince akla gelen ilk şey karın büyüleyici görüntüsüdür. Düğününüzü ister bir kış bahçesinde ister bir otelin balo salonunda yapın. Düğün mekanınız neresi olursa olsun, fotoğraflarınız için mutlaka karın büyüsünden faydalanın. Kış düğünü fotoğraf mekanlarını ve kar yağan yerleri keşfetmeye başlayın. Harika fotoğraf kareleri yaratmayı ise siz el ele yürürken, konuşurken, öpüşürken kısacası en güzel anlarınızı yakalayacak olan düğün fotoğrafçınıza bırakın.

Sonbaharda Fotoğraflaçılar için unutulmaz anların çekildiği mevsim olarak değerlendirilmektedir. Yaprakların sararması kahverengi bir renk almağa başlaması. sizlere doğal bir renk artısı ilave etmektedir. Her mevsimin kendine özgü güzellikleri var. Sonbahar da dökülen yaprakları ve kahverengi tonlarının hakimiyeti ile ortaya çok güzel manzaralar çıkarıyor. Bunu fırsat bilen gelin ve damatlar da dış çekim için fırsat kolluyor!.