Düğün Fotoğrafçıları

Düğün Fotoğrafçıları İzmir dış çekim fotoğrafçıları arasında yer alan Cenk Kaya Fotoğrafçılık, şehir dışında da çekim yapmaya giden fotoğrafçılardan biri. Cenk Kaya Fotoğrafçılık ile düğün belgeseli, düğün hikayesi, düğün klibi, konsept ve save the date çekimi yapabilirsiniz.

Düğün Fotoğrafçıları izmir

Cenk Kaya Fotoğrafçılık, fotoğraf çekimlerinin ardından özel hazırlanmış çiftlere sunuyor. Çekim tarihi için ise 3 hafta önceden iletişime geçmeniz şart.
Düğün Fotoğrafçıları Düğün fotoğraf çekimi düğün günü yapıldığında çok zorlayıcı olmaktadır. o gün düğün gündüz ise maalesef ki gelin ve damat sabahın ilk ışıklarında uyanıp hazırlanmaya başlarlar. Akşam düğün yapacak olan çiftler sabah yapanlara göre daha şanslıdır ama yinede sorun o güne her şeyin sıkıştırılmasıdır. Düğün günü fotoğraf çektirmek için acele bir şekilde hazırlanan arkasından yemek bile yemeden günü tamamen fotoğraf ile harcayan kişiler çektirdikleri fotoğrafın da yaşadıkları o günün de tadını çıkaramazlar. O zaman fotoğraf çekimi için düğün öncesinde bir tarih belirlemek yada düğün sonrasında bir tarih belirlemek daha doğrudur. Hem gün boyu fotoğraf çektirir hem de düğün günü size kalan zamanda o günün keyfini çıkararak mutlu olabilirsiniz

Düğün Fotoğrafları CANSU – FRUKAN

Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya sizlere unutulmaz anlarınızı Fotoğraf karelerine aktaracaktır. Cenk Kaya tüm bölgeleri iyi tanıdığı için hangi mevsimde hangi bölge daha güzel fotoğraflar çekilir bilir. Çünkü Cenk Kaya fotoğraf sezonu sonrası define avcıları gibi her yıl yeni alanlar aramaktadır. Bizlerle iletişime geçerek nasıl bir çekim istediğinizi anlatmalısınız. Tabi ki her talebi karşılamağa çalışıyoruz.

Her çekim kendi mevsimine uygundur. Siz eylül başında benden ayçiçeği tarlasında çekim talebi isterseniz. Tabi bu o mevsime uygun değil. O mevsimde ayçiçeği tarlası olmaz. Yine her çekimin kendi bölgesinin çekimleridir. Örneğin her bölgede gün batımı çekemezsiniz. Eylül de gün batımı ile temmuz da farklıdır. Güneşin açısı mevsime ve saate göre değişiklik gösterir. Bu sebeplerden dolayı önceden karşılıklı bir beyin fırtınası yaparak çekim rotası belirlemeliyiz.

Düğün Fotoğrafçıları Dış Mekan Düğün Fotoğrafları Cansu & Furukan : Dış mekan Düğün Fotoğraf çekimi İzmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya tarafından çekildi. ○2015