Düğün Fotoğrafçıları izmir

Düğün Fotoğrafçıları izmir Dış Mekan Çekimleri isteyen Çiftlere İzmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya doğayı Digital Studio çevirmektedir.

Dış Mekan Çekimleri

izmir dugun hikayesi cekimlerinizi Cenk Kaya size ait özel gününüzü unutulmaz anlarınızı fotoğraflara taşıyacaktır. Düğün Hikayesi fotoğraf çekimleriniz bir senoryo üzerinden çekilmektedir. Hande & Arif Dış Mekan Düğün Fotoğrafları İzmir Çeşma Alaçatı’da çekildi. “HANDE VE ARİF ‘ E MUTLULUKLAR” 02017

Düğün Fotoğrafları Hande Arif

İnsanların hayatlarının en önemli günlerinden birinde yanlarında olmak yıllar sonra sevdiklerine ve çocuklarına gösterecekleri fotoğrafların benim tarafımdan çekilmesi ailelerinin bu mutlu günlerinde sevinçlere şahit olmak, bu anlardan kareler toplamak çok keyiflidi.Çekimlerden sonra bu ailenin en yakını gibi bana davranmaları beni gerçekten çok mutlu etti Gerçekten onlar olmadan bu kareler bu kadar keyifli ve güzel olamazdı.İnsan fotoğraf çekimini bitirmek istemiyor. ”

Düğün Fotoğrafçıları Alaçatı

Düğün Fotoğrafçıları izmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya 2021 Yaz Sezonunda ”Yeni fotoğraf çekim alanları tesbit ettim. Düğün öncesi yada düğün sonrası fotoğraf çekimlerini her çifti ayrı bölgelerde fotoğraflarını çekmek istiyorum. Tabi ki çiftlerin fotoğraf bölge çekim alanları talepleri olursa öncelikle onların istekleri doğrultusunda gerçekleştireceğim.” Her bölgenin fotoğraf çekim alanlarında güneşin açısı aynı olmuyor.

Bazı bölgelerde fotoğraf çekim saatlerinde güneşin açısı oluşmuyor. Buda önceki çekimlerinden aldığın tecrübelerden yararlanıyorsun. Yeni alanlarda profesyonel olmamız sebebiyle bu riskleri minimum seviyeye çekiyoruz. hgcsoft photography Bugün havanın güzel fotoğraf çekimi için istediğimiz hava şartlarının oluşması bizlerin bunu fırsata çevirmek istediğimiz bir gündü. Fotoğrafçı herzaman tek bir düşüncesi vardır. istediği daha önce düşündüğü anları çiftlerin pozları ile fotoğraf karelerine aktarmak. Tabiki çiftlerin bize desteklerinin önemi vardır. İşte bugün o gün çiflerimiz tam desteklerini verdiler. Başarılı bir şekilde buğünki çekimi tamamladık.

Çekim mekanı olarak; otantik alanlar, sahil kenarı, nostaljik mekanlar, tarihi binalar, eski yapılar, sokaklar ya da çiftler için bir takım özel anların saklı olduğu alanlar tercih edilebilmektedir. İzmir düğün fotoğrafçısı olarak dış mekan düğün fotoğraf çekimleri için mekan seçimini çiftler kendisi de belirleyebilmektedir.
Birbirinden farklı mekanlarda ruhunuzu özgür bırakarak vereceğiniz pozlar, fotoğraf için de büyük keyif oluşturmaktadır. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan çok daha fazlasını, ancak otantik alanlarda doğa ile iç içe olduğunuzda verebiliyor olmanız da sanırım bu yüzdendir.

Telefon