Düğün Fotoğraf Çekimi

Düğün Fotoğraf Çekimi Cenk Kaya sizlere unutulmaz anlarınız olan düğün dış çekim fotoğraflarınızı çekecektir.

Düğün Fotoğraf Çekimi

Düğün yaklaşınca işleriniz daha da artarak devam edecektir. Düğün fotoğraf çekimi de en özel olması gereken konulardan biridir. O gün yapılan çekimlerde hem gelin hem de damat kendini en iyi hissettiği yerde ve pozda durmalı, fotoğrafçı onları tanıyarak ne istediğini bilerek hareket etmelidir.

İzmir Düğün Hikayesi fotoğraf çekimleriniz bir senaryo üzerinden çekilmektedir. video Klip çekimleri Bugün mutlu günlerimizden bir gün çiftlerimiz istekli unutulmaz anılarını fotoğraf karelerine aktaracakları için onun heyecanı içinde bizler içinde şanlı olduğum bir gün fotoğraf çekimi için her şey bize uygun Mutlu gururlu olarak bugünkü çekimlerimi tamamladım . Tabi ki bunu yılda yüzlerce çiftin fotoğraflarını çektiğim için onların gözlerindeki mutluluğu görmekteyim. Bu konuda kendimi şanslı birisi olarak görüyorum . Mutlu ve gelecekten umutlu insanlarla beraber olduğum için bende mutlu oluyorum işimi yapıyorum ama buda benim için bir gıda kadar önemli olarak algılıyorum ” Teşekkürler BUSE SERCAN Bana bu fırsatı verdiğiniz için ” Fotoğrafçılık bir tutku benim için bir yaşam tarzı yaşamak için bir sebep . Bir gün boyunca mutlu çiftlerle beraber oluyorsun Mutlu oluyorum. tekrar Teşekkürler

Buse Sercan İzmir sahil bölgelerinde Çeşme Alaçatı Foça , Seferihisar gibi bölgelerde dış mekan çekimi isteyen çiftlerine İzmir düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya doğayı dijital stüdyoya çevirmektedir. Fotoğrafçı Cenk Kaya tarafından unutulmaz anların fotoğrafları çekilmektedir.

Çiftler evlenirken pek çok şeyin özel olmasını isterler. Düğün hazırlıklarıda böyledir. Aylar öncesinden başlar. İlk kural tabii ki gelinliktir. Her çift düğününde kusursuz görünmek istediği için öncelikle gelinliğinin modelini seçer ki bu zaten düğün gününe kadar sürecektir. Ev alışverişleri, ve derken düğün günü gelir.

Düğün Fotoğrafları Buse Sercan

Fotoğraf çekimine başlamadan önce tabi ki onlar ile daha önceden fotoğraf çekim bölgesi belirleme ve senaryonun nasıl olacağı Fotoğraf çekimleri esnasında ne tip kıyafetler getirecekleri hangi tip ayakkabı kullanacakları gibi konularda fikir alış verişinde bulunuyoruz .Bende önceki tecrübelerimi aktarıyorum . Bu arada onların hikayelerini öğrenme şansım oluyor. Çiftleri tanıyorum. Bende MUtlu Oluyorum. Buse Sercan Dış Mekan Düğün Fotoğraf çekimi İzmir Çeşme Alaçatı’da gerçekleştirildi.

izmir düğün fotoğrafçısı-Manisa Düğün Fotoğrafçısı hgcsoft photography Düğün Fotoğraf çekimlerini Cenk Kaya İzmir çeşme Alaçatı ve İzmir ilinin Foça ilçesi tatil beldelerinde Seferihisar tatil beldelerinde yapmaktadır. Tabi ki tarihlerin de önemi vardır. Örneğin buğday ile yada ayçiçeği ile bir konsept çekimlere ilave etmek için ilgili mevsim olması gerekir. Eylül ayında bu konseptleri çekimlerinize ilave edilmez. Tabi ki fototoğraf çekimleri yapılmaktadır. Mevsimsel tarih aralıklarıda önemlidir.” Çiftlere Mutluluklar “

Düğün fotoğraf çekimi düğün günü yapıldığında çok zorlayıcı olmaktadır. o gün düğün gündüz ise maalesef ki gelin ve damat sabahın ilk ışıklarında uyanıp hazırlanmaya başlarlar. Akşam düğün yapacak olan çiftler sabah yapanlara göre daha şanslıdır. Ama sorun o güne her şeyin sıkıştırılmasıdır. O zaman fotoğraf çekimi için düğün öncesinde bir tarih belirlemek daha doğrudur. Hem gün boyu fotoğraf çektirir hem de düğün günü size kalan zamanda o günün keyfini çıkararak mutlu olabilirsiniz.