Belgesel Düğün Fotoğrafcılığı
Düğün hikayesi gelin ve damadın düğün sabahında başlar . Düğüne nasıl hazırlanıldı, nasıl süreçlerden geçtikleri anların fotoğraflarla yada video ile kaydedilen bir belgeseldir.

Düğün hikayeleri genelde kuaförde ya da düğün sabahı çiftin evinde başlar. Kuaför ile devam eder. Gelinin ve damadın hazırlık süreci işlenir. Düğün fotoğraflarınız hicbir an kaçırılmadan görüntülenir.
Daha sonra gelin alma töreni çekilir, devamında nikah, ilk dans ve düğünden karelerle akıllardan çıkmayacak düğün hikayesi filminiz ve fotoğraf seriniz oluşmuş oluyor.Dış mekan fotoğraf çekimi aynı gün veya düğünden sonra daha rahat olacağınız bir günde de yapabiliriz.

Belgesel Düğün Fotoğrafcılığı tahmin ettiğiniz gibi düğün gününün tam bir hikayesinin fotoğraf karelerine yansıtılmasıdır.Düğün için hazırlanmanızla başlıyor, evdeki hazırlık telaşlarınız , koşuşturmanız bütün heyecanıyla fotoğraf karelerine yansıyor.Kuaförde gelin saçınız ve makyajınız yapılırken fotoğraflar çekiliyor ve hiçbir detay kaçırılmıyor. Düğün hikayenizi fotoğraflarken, tabi ki daha önceden birlikte belirlediğimiz dış mekanlarda düğün fotoğraflarınızı çekiyorum.Sonrada düğünün yada nikahın yapılacağı mekanda ilk dans bitinceye kadar düğün fotoğraflarınızı çekiyorum. İzmir Dış Mekan Düğün Fotoğrafçısı olarak İzmir’de çekmiş olduğum gelin ve damat dış mekan düğün fotoğraflarını inceleyebilirsiniz. Dış Mekan Gelin ve Damat çekimlerindeki tecrübemiz ve size özel pozlamalar ile yapacağımız düğün çekimleri bu mutlu gününüzü unutulmaz kılacaktır.