Düğün Albümleri

Düğün Fotoğraf Albümleri Paketleri İzmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya’nın albüm paketlerinden birini seçebilirsiniz. Yada Size özel bir düğün paketi hazırlayarak özel bir çekim gerçekleştirebiliriz.

Düğün Albümleri İzmir

Düğün Albümleri Albüm içeriği genelde aynı kalitededir. Sizlerin dış mekan resimleri içinden seçtiğiniz ve birlikte kararlaştırdığımız dış çekimde çekilen resimleriniz içinden oluşturulmaktadır. Seçtiğiniz resimler Fotoğrafçı Cenk KAYA tarafından belli aşamalardan geçirilerek albümde kullanılacak hale getirilir. İşleme tutulan bu resimler size mail yolu ile gönderilir. Siz tamam onayı verdikten sonra albüm yapım işlemlerine başlanır. Albümü daha önceden hangi model ve hangi meteryallerrden oluşacağına daha önceden karalaştırdığımız meteryaller kullanılarak albümün yapım işlemine başlanır. Bu işlemler yaz sezonunda Dijital Albüm atölyesinde 30 gün gibi zaman almaktadır. Albüm Atölyeden çıkınca sizin ile iletişime geçilerek işin bittiği bildirlmektedir.

Düğün Fotoğrafları Emine Ramazan

Dış Çekim fotoğrafları çekilen Çiftlerimiz, istemeleri halinde tek albüm veya albüm seti veriyoruz. Bilgisayarlarda tutulan fotoğrafar gerçek görüntüyü görmeniz mümkün olmaz. bunun sebebi ekranların kalitesi renk ayarları gibi şeylerdir. Dijital ekranlar farklı ışık ve renk sıcaklığı sebebiyle fotoğrafların gerçek renk, parlaklık ve netliğini size sunamaz. albüme basılmış fotoğrafın güzelliğini hiç bir şey tutmamaktadır. Albümlerde ise gördüğünüz fotoğraflar doğruya en yakın kalitededir. Bunun nedeni bilgisayarımızla baskı makinasının kalibre olmasıdır. Fotoğrafçılar bu konuları bilirler ben yıllarca Fotoğraf baskı makinalarında çalıştığım için renk kalibrei konusunda hassasımdır.

Fotoğrafçıların çoğu panoramik albüm vermekle birlikte bu albümler yapım tekniği, kullanılan kağıt ve materyaller ile baskı teknolojisi farklılıkları sebebiyle çeşitli kalite skalasına sahiptir. Panoramik albümlerimizi İzmir’nin en büyük albüm firmalarından birine, en üst kalite standardı ile yaptırmaktayız. Benim çalıştığım albüm firması standart altı albüm yapmamaktadır.

Düğün Albümleri hazırlık aşamasında yada araştırmaya başladığınızda bir çok alternatif ile karşılaşacaksınız. Genelde piyasada paket tarzı çekim yaptıklarını belirten kişilerin standart olarak belirtikleri albüm modelleri standart altı modellerdir.

Dış Mekan Düğün Fotoğrafları Emine & Ramazan : Dış mekan Düğün Fotoğraf çekimi İzmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya tarafından çekildi. ○2015