Düğün Albüm Fiyatları

Düğün Albüm Fiyatları Birbirinden güzel düğün fotoğraflarına imza atan Cenk KAYA konusunda oldukça zengin. Şehirdeki alanında uzman düğün fotoğrafçısıdır. Yeni evlenecek çiftlere farklı paket seçenekleri sunuyor. Minimum paketler, 2 saatlik dış çekimle birlikte düğün albümünü de kapsıyor. Diğer paketler ise çekim türü, süresi ve albümün kalitesi gibi faktörlere bağlı olarak çeşitleniyor.

Düğün Fotoğrafları Gül Yusuf


Düğün Albüm Fiyatları Dış Mekan Düğün Fotoğrafları Gül & Yusuf : Dış mekan Düğün Fotoğraf çekimi İzmir’de gerçekleştirildi. İzmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya tarafından çekildi. ○2015

Düğün fotoğrafçısı fiyatlarına etki eden faktörler arasında sunulan paketler geliyor.Farklı içeriklere sahip paket seçenekleri, hizmet kapsamına göre farklı şekilde fiyatlandırılıyor. Aldığınız hizmet türü de fiyatlara etki ediyor. İzmir dış çekim fiyatları fazla sayıda ekipman ve personel gerektirmesi nedeniyle standart düğün çekimine kıyasla daha maliyetli olabiliyor.

Düğün Albüm Fiyatları

Seçeceğiniz albümün kalitesi ve malzemesi de fiyatlara etki eden kriterlerden. Ahşap malzemeli, altın yaldızlarla süslenen, incilerle donatılan düğün albümlerinin fiyatları sade modellere göre daha yüksek oluyor.

Şehir ya da yurt dışı organizasyonlar için de hizmet verebiliyorum. Çekim ücretinin yanı sıra ulaşım ve konaklama masrafları da çekim fiyatlarına etkileyen sebeplerdendir. Instagram