Doğum Fotoğrafçısı

Doğum fotoğrafçısı Öncesi Sonrası ve Hastane Çekimleri

Doğum Fotoğrafçısı

Doğum fotoğrafçısı Profesyonel bir fotoğrafçı anları yakalar. O anları bir daha yakalama şansı olmaz. Zaman dilimi değişmiştir.İşte kişinin o anı fotoğraflaması elbette kendiside yapabilir. Doğum fotoğrafçısı Günümüzde yılda 1 milyon fotoğraf çeken ve yıllarını bu işe adayan hatta yaşamı boyunca geriye kalan herşeyi boş sayan Fotoğraf çekmekten başka düşüncesi olamayan biri çekerse işte o anlar onutulmaz . Hamilelik fotoğrafçılığıda bence önemli tekrarı olmayan karelerdir.

Doğum fotoğraflarının çekim aşamaları
Doğum fotoğrafçısı Hamile Fotoğrafçılığı Çocuğunuzun Doğum Öncesi İlk Fotoğrafları için Yaratıcı Fikirler Hamilelik döneminizde bebeğinizin doğum öncesi ilk resimleri için bir çok yaratıcı fikirden esinlenebilirsiniz. Hamile fotoğrafçısı tarafındanda çekilebilen hamile fotoğrafları için, dış mekanları, stüdyo çekimlerini veya ev ortamını tercih edebilirsiniz.İzmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya bu hizmeti sağlayabilir.Doğum zamanınızdan en az 2 yada 3 hafta kadar önce gerçekleştirdiğimiz çekimimizi evinizde yada size uygun olan herhangi bir dış mekanda gerçekleştiriyorum. Bu çekimimizde siz, eşiniz ve çocuklarınızla beraber doğal eğlenceli bir çekim zamanı yaşamaya çalışıyoruz.

Doğum fotoğraflarının çekim aşamaları :Doğum fotoğraflarının genelde hastanelerin anlaştıkları fotoğrafçılar çektiği için öncelikle size tavsiyem doğumun yapılacağı hastanelerin fotoğrafçıları olup olmadığını sormalısınız.Buradaki fotoğrafçı arkadaşlar ile anlaşmanız daha mantıklı olacaktır. Doğum öncesi ve doğum sonrası tüm hizmetleri bizler gerçekleştirebiliriz.

Önceden fotoğrafçı secme şansınız tabiki var . Fakat bu tip çekimlerde takvim ayarlaması yapmamız tam olarak net olmuyor. Doğum Fotoğrafçım başka çekime gittiği için diğer dogum fotoğrafçım size gelecektir. Doğum öncesi doğum sonrası fotoğraf çekimlerine elbette takvim ayarlamsı ile yapılacağı için fotoğraf sanatçısı seçme şansınız olacaktır. hgcsoft

Doğum fotoğrafçısı Doğumunuzun olduğu gün Fotoğraf Sanatçım hastane odasında doğuma bir saat kala çekimleri yapmaya başlıyor. Doğuma gidene kadar ki bekleyişin tamamını fotoğraflıyor .Sonrasında annenin ameliyathaneye götürülüş anı , ameliyathane dışında aile fertlerinin bekleyiş anlarını, babanın dışarıda bekleyiş heyecanını fotoğraflıyor . Doğum sırasında ise Doktorunuzun müsade ettiği kadarıyla bebeğin doğum anı, kordonun kesilmesi, bebeğin ilk bakımı ve muayenesi, bebeğin babası ile ilk buluşmasını, ilk öpücükleriniz, bebeğin ilk banyosu ve ilk kıyafetlerinin giydirilmesi,, bebeğinizin ilk odaya çıkarılması, anne ile ilk buluşması, ilk kucaklaşmalar ve ilk duygusal anlar, ilk emzirme anları, bebeğin diğer aile fertleri ve akrabalarla ilk kucaklaşması, bebeğin al ve ayak portleri, bebeğinizin portleri, çekirdek aile fotoğraflarını çekiyor. Doğum fotoğrafçısı Genellikle doğum çekimleri bu süreçte ilerliyor ve her doğum çekimi size özel doğal görüntülerin elde edilmesiyle oluyor.

FLASH KULLANMA :Yeni doğan bebeğin gözleri flaş ışığına karşı tepki gösteremez. Bu nedenle bebeğin gözlerine ciddi anlamda zarar verir.

Gebelik ( Hamilelik ) fotoğraflarının çekim aşamaları Doğum zamanınızdan en az 2 yada 3 hafta kadar önce gerçekleştirdiğimiz çekimimizi Bizzat kendim yapıyorum. Evinizde yada size uygun olan herhangi bir dış mekanda gerçekleştiriyoruz.

Doğum sonrası bebek ve aile fotoğrafları : Doğumdan 1 hafta kadar sonra ev ortamında gerçekleştiriğimiz fotoğraf çekimleri.. Bu çekimlerde bebeğimizi; annesi, babası ve diğer kardeşleri ile beraber çekiyorum. Bebeğimize özel kıyafetleri ile beraber çok hoş ve eğlenceli bir çekim gerçekleştiriyorum. Bebek ve aile fotoğrafları Bebeğinizin eğlenebileceği, huzur içerisinde keyifli vakit geçirebileceği bir mekanda bebek ile beraber çekirdek aile fotoğrafları çekiyorum. Bu çekimimiz genellikle bir dış mekanda gerçekleşiyorum. Bebeğin tek portre fotoğrafları ile beraber aileninde portre fotoğraflarını çekiyorum.Doğum öncesi, doğum anı, doğum sonrası ve düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya