Dış Mekan Çekimleri Alaçatı

Dış Mekan Çekimleri Alaçatı Serap ve Hamdullah’ın Dış Mekan Düğün Fotoğraf çekimi Alaçatı’da gerçekleştirildi. İzmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kayatarafından çekildi. “MUTLULUKLAR” ○2015

Dış Mekan Çekimleri Alaçatı

Dış Mekan Çekimleri Alaçatı Fotoğrafları gerçekten yaz konsept fotoğraf çekimlerine uygun olmaktadır. Bu bölge hem tatil bölgesi aynı zamanda fotoğraf çekimleri için kullana bileceğimiz koylar mevcut olduğu gibi doğa en güzel dekor en güzel güneş en güzel ağaç en güzel aşk ta o bölgede olduğununa göre fotoğraf karelerine girecek okadar çok güzel olan şeyler oluyor ki bunları Alaçatı’da düğün fotoğraflarınız çekildiğinde sizde aynı düşüncelere sahip olacaksınız. İyiki bizde alaçatı’da bu unutulmaz anlarımızı fotoğraf karelerine taşıdık diyeceksiniz.

Düğün Fotoğrafları Serap Hamdullah

Dış Mekan Çekimleri Alaçatı Bizler Alaçatı’da düğün fotoğraflarını yıllardan beri çektiğimiz için tabiki tüm bölgeyi iyi biliyoruz. Fotoğraf çekim tarihleri yaz sezonu olması ve bu bölgenin en önemli turizm ve tatil alanı olması sebebiyle Yaz döneminde özellikle haziran temmuz ağutos ayları oldukca kalabalık oluyor nüfus nerdeyse % 500 artıyor tabiki kalabalık olması fotoğraf çekimlerini zorlaştırıyor . Bizler Dış mekan düğün fotoğrafı çekimini bu bölgede talep eden müşterimize genelde hafta içine tarih belirlemeye çalışıyoruz. Hafta içi tarihleri diğer günlere nazaran daha uygun oluyor yakın bölgelerden gelen tatilciler bu bölgeden günü birlik geldikleri için dönüyorlar. Hafta içi genelde sürekli tatilciler kalacağı için biraz daha fotoğraf çekimine uygun oluyor.

Dış Mekan Çekimleri

Dış Mekan Çekimleri Alaçatı Alaçatı Bildiğiniz gibi tarihi dokusunun korunmaya çalışıldığı bir yerleşim alanı taş evleri renkli çicekleri kaldırımları ile uygun olan bölge fotoğraf çekimlerinin yıllara görede bir konsep’i elbette mevcut. Deniz gün batımının üzerine koy kayalık ağaç ile bir birleştirme kendiliğinden gelişti. Tabi fotoğrafçıların çabaları müşterilerin talebleri doğrultusunda bir savrulma oldu. Fotoğrafçı hep aynı alanı kullanmak istemez hergün yeni bir bölge araştırır. Yeni fotoğraf kareleri ile müşterisini buluşturmak ister. Alaçatı tüm çekim karelerinin bir arada olabileceği size bu fırsatı bu kareleri hatıra olarak saklayabileceğiniz bir bölge. Bence Alaçatı’da olmak ve burada fotoğraf çektirmek o anları o bölgede yaşamak bir ayrıcalık dersem abartmış olmam diye düüşünüyorum. Tabik bu güzel bölgemizin eşsiz fotoğraf için doğadan oluşmuş doğa studyoları okadar çok ki Foça Seferihisar bu bölgelerin başında geliyor. Tabiki instagram hesabımdaki resimlerime baktığınızda her resmi aynı bölgede çekmek mümkün değil. Bizler sizin talepleriniz doğrultusunda fotoğraf çekim rotası belirliyoruz. Dış Mekan çekimlerinin yapılacağı bölgeler Mevsimlere görede değişiklik gösteriyor. Dış Mekan çekimini ayçiçeği tarlası alanında fotoğraf çekilmek istediniz. o dönemi geçtiği için mümkün olmamaktadır. Yine buğday tarlası alanı Tabiki her mevsimin kendine göre güzel yanları vardır. Bizler elimizden geldiği kadar mevsimin tüm güzelliklerinde sizleri buluşturmak isteriz.

Cenk KAYA unutulmaz anlarınızı fotoğraf karelerine aktaracaktır

Kontrol et

Hayalet manken ürün çekimleri

Hayalet manken ürün çekimleri Hayalet Manken fotoğrafçılık hizmeti sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Görünmez veya Hayalet manken …