Dikili düğün fotoğrafçısı

Dikili düğün fotoğrafçısı

İzmir’de Dikili düğün fotoğrafçısı denildiğinde cenkkaya.com.tr olarak sizlere en iyi hizmet ve ürünleri sunmaktan gurur duyuyoruz. Dikili düğün fotoğrafçısı, cenkkaya.com.tr olarak sizlere bu özel gününüzde, yanınızda olmak, sizlerin yıllar yıllar sonra bile geçmişe döndüğünüzde bakabileceğiniz bu güzel anları ölümsüzleştirmek için varız. Dikili düğün fotoğrafçısı olarak Merkez’de ya da sizin istediğiniz farklı lokasyonlarda profesyonel ekip ve ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz. Sizler ile yapacağımız ön görüşme sonrasında yer, zaman, çekime nerede başlayacağımız, sizlere neler sunacağımız gibi detaylar görüşülmekte ve sözleşme yapılarak resmiyet çerçevesinde ilerlenmektedir.

Çekim mekanı olarak; otantik alanlar, sahil kenarı, nostaljik mekanlar, tarihi binalar, eski yapılar, sokaklar ya da çiftler için bir takım özel anların saklı olduğu alanlar tercih edilebilmektedir. İzmir düğün fotoğrafçısı olarak dış mekan düğün fotoğraf çekimleri için mekan seçimini çiftler kendisi de belirleyebilmektedir. Birbirinden farklı mekanlarda ruhunuzu özgür bırakarak vereceğiniz pozlar, fotoğraf için de büyük keyif oluşturmaktadır. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan çok daha fazlasını, ancak otantik alanlarda doğa ile iç içe olduğunuzda verebiliyor olmanız da sanırım bu yüzdendir.

Dikili düğün fotoğrafçısı
Dikili düğün fotoğrafçısı

Dikili düğün fotoğrafçısı

Dikili düğün fotoğrafçısı düğün sonrası ve düğün öncesi dış mekan fotoğraf çekimleri için zaman sınırlaması olmayacağından uzak mesafeler tercih edilmektedir. İzmir düğün fotoğrafçısı ile fotoğraf çekimlerimiz genel olarak tüm gün sürmektedir. Gün boyu süren çekimlerimiz, çiftler için birbirinden farklı mekanlarda düğün fotoğrafı anlamına gelmektedir. Düğün fotoğraf çekimlerini düğünden sonraki bir zamanda yapmak çok daha güzel sonuçların ortaya çıkması anlamına gelmektedir. Bu tip dış mekan fotoğraf çekimleri için genelde Çeşme , Alaçatı , Foça , Seferihisar ,Dikili gibi bölgeler tercih edilmektedir
Bu konu Cenk Kaya Photography Düğün Paketleri bölümünde anlatılmıştır. Çekim sürecinde en özel dış çekimi gerçekleştirmek İzmir düğün fotoğrafçısı olarak bizi heyecanlandırmakla birlikte, her geçen gün yeni çekim alanları keşfederek müşterilerimize alternatif çekim alanlarını sunmaya teşvik etmektedir. Böylece yeni mekanlarda birbirinden harika fotoğraflar ile her geçen gün yenilikçi bir anlayış ile en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız. Tabi Özel Düğün Paketide yapılmaktadır. Drone ile video ve Fotoğraf çekimi imkanına sahipsiniz .

Albüm detaylarımız, kullanacağımız ekipmanlar, çekim öncesi, çekim anı ve sonrası gibi detayları ofisimizde görüşmek için sizleri en kısa zamanda ofisimize bekliyoruz.