Bursa Düğün Fotoğrafçısı

Bursa Düğün Fotoğrafçısı

Bursa Düğün Fotoğrafçısı Düğün fotoğrafçısı olarak Cenk KAYA, sizlerin en özel günlerini ölümsüzleştirmek için çalışmaya devam etmektedir. Amacımız sizlerin özel günlerinizi fotoğraflayıp yıllar sonra da hatıralarınızı yaşatabilmektir. Bu motivasyonla Düğün Fotoğrafçısı olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Düğün fotoğrafçılığının yanında dış mekan nişan çekimi hizmeti de vermekteyiz.
Dış mekan fotoğraf çekimi hizmeti vermeye başladığımız günden bugüne farklı bir tarzla çiftlerimizin hayal gücünü kullanarak çalışmaya devam ediyoruz. Dekorlu çekimlerimiz ile oluşturduğumuz farklı çekim konseptlerimiz bulunmaktadır. Tercih edilirse Çiftlerimizin fotoğraf ve Video çekimlerinin yanı sıra bu çekimlerine ait görsellerin bulunduğu, davetlilerin dileklerini iletebileceği,
düğün mekanı bilgileri gibi içeriklerin bulunduğu bir de internet sitesi açılmaktadır. Tüm gün çekimlerde Hazırlık, evden alma ve ilk dansı içeren kliplerimiz saatlik çekimlerde belirlenen bir senaryo üzerine gerçekleştirilmektedir.

Bursa Düğün Fotoğrafları

Bursa Düğün Fotoğrafçısı Çekim mekanı olarak; otantik alanlar, sahil kenarı, nostaljik mekanlar, tarihi binalar, eski yapılar, sokaklar ya da çiftler için bir takım özel anların saklı olduğu alanlar tercih edilebilmektedir. İzmir düğün fotoğrafçısı olarak dış mekan düğün fotoğraf çekimleri için mekan seçimini çiftler kendisi de belirleyebilmektedir.
Birbirinden farklı mekanlarda ruhunuzu özgür bırakarak vereceğiniz pozlar, fotoğraf için de büyük keyif oluşturmaktadır. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan çok daha fazlasını, ancak otantik alanlarda doğa ile iç içe olduğunuzda verebiliyor olmanız da sanırım bu yüzdendir.

Düğün sonrası ve düğün öncesi dış mekan fotoğraf çekimleri için zaman sınırlaması olmayacağından uzak mesafeler tercih edilmektedir.İzmir düğün fotoğrafçısı ile fotoğraf çekimlerimiz genel olarak tüm gün sürmektedir. Gün boyu süren çekimlerimiz, çiftler için birbirinden farklı mekanlarda düğün fotoğrafı anlamına gelmektedir. Düğün fotoğraf çekimlerini düğünden sonraki bir zamanda yapmak çok daha güzel sonuçların ortaya çıkması anlamına gelmektedir. Bu tip dış mekan fotoğraf çekimleri için genelde Çeşme , Alaçatı , Foça , Seferihisar gibi bölgeler tercih edilmektedir.Bu konu Cenk Kaya Photography Düğün Paketleri Düğün Paketleri bölümünde anlatılmıştır.

Çekim sürecinde en özel dış çekimi gerçekleştirmek İzmir düğün fotoğrafçısı olarak bizi heyecanlandırmakla birlikte, her geçen gün yeni çekim alanları keşfederek müşterilerimize alternatif çekim alanlarını sunmaya teşvik etmektedir. Böylece yeni mekanlarda birbirinden harika fotoğraflar ile her geçen gün yenilikçi bir anlayış ile en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktayız.Tabi Özel Düğün Paketi’de yapılmaktadır. Drone ile video ve Fotoğraf Çekimi imkanına sahipsiniz . Drone ile havadan yakın mesafeden yapılan hava çekimleri eşsiz bir görsellik sunmaktadır. Bu tip çekimler normal fotoğraf çekimleri esnasında ayrı bir video ekibi tarafından gerçekleştirilir

izmir düğün fotoğrafçısı