Buca dış çekim yerleri

Buca dış çekim yerleri Buca ‘da Düğün Fotoğraf Çekimi İzmir düğün fotoğraf çekim mekanları İzmir’de dış mekan düğün fotoğraf çekim alanlarını bilen Cenk Kaya sizlere rehber olmak istemiştir. Düğün telaşının çok olduğu anlarda fotoğraf çekimini de yapmak nerde çekilecek sorusuna cevaptır.

Buca dış çekim yerleri

Buca dış çekim yerleri Düğün Dış mekan çekimleri için en çok tercih edilen bir bölgeleridir. Düğün fotoğrafçılarının ve genç çiftlerin düğün fotoğrafı çekimi için can attığı, hayaller kurduğu bölgelerimizdendir. Düğün, nişan fotoğrafı çekimi için en iyi dönemler ilkbahar ve sonbahardır.

İzmir fotoğraf çekim alanları
İzmir fotoğraf çekim alanları Yaz döneminde fotoğraf çekimi yaptırmak zorundaysanız hafta içi günlerde çektirmek daha isabetli olacaktır. Hafta sonları genelde nüfus yoğunluğunun kalabalık (günübirlik tatilci yoğunluğu) olması nedeniyle fotoğraflarınızı nüfus yoğunluğunun çok olduğu bölgede çekeceğimiz olmamızdan dolayı zor olmaktadır. Hatta imkansız hale gelebilmektedir. Alaçatı için düğün ve nişan fotoğraf çekimleri en güzel günlerini fotoğraflarla ölümsüzleştirmek için bu güzel beldemizdir. Bu bölge Kentsel sit alanı ilan edilerek korumaya alınmıştır. Alaçatı’da Arnavut kaldırımlı dar sokaklar, beyaz badanalı, mavi panjurlu Alaçatı evleri, restore edilerek turizme kazandırılan şirin mi şirin Alaçatı butik otelleri, rüzgâr esse de sakin kalan masmavi denizi, güler yüzlü halkı ve beldenin her tarafında sizi karşılayan mor çiçekleri ile Alaçatı görülmeye değer bir tatil beldesi.

Alaçatı-Çeşme ve Çeşme Ilıca Plaj alanı : dış mekan çekim düğün fotoğrafları için uygundur. Tarihi ve Mimari dokunun bozulmadığı Alaçatı’nın Arnavut Kaldırım taşı ile kaplı dar sokaklarında bulunan dışları
beyaz badanalı ,mavi panjurlu , bolca süslü ve çok renkli çiçeklerle sarılmış tek yada iki katlı taş evlerin arasında sizlerinde keyif alacağınız dış çekim mekan düğün fotoğraf çekimlerinizi gerçekleştiriyoruz.
Kentsel sit alanı olarak korumaya alınan bu bölgede çektiğimiz dış mekan düğün fotoğrafları ve clipler hatıralarınızı unutulmaz hale getirecektir. Tatilinizi yada balayınızı Alaçatı Çeşme İzmir’de geçirmeyi planlayanlara , bazı sebeplerden dolayı düğün fotoğrafı çektirememiş çiftlere (zaman yetmedi, hava muhalefeti vb. ) Dış Mekan Düğün Fotoğrafı çektirme fırsatını tekrar yakalama şansınız var elbette.

İzmir düğün fotoğrafçısı
Buca dış çekim yerleri İzmir düğün fotoğraf çekim mekanları Alaçatı, önceleri, Rumların zamanında şarapları ve üzüm bağları ile meşhurken şimdi de sert rüzgârı ve dar sokaklarının şirin mi şirin kaldırımları ve evleri ile ünlü. Alaçatı’nın rüzgârlı gün sayısı, normal bir tatil beldesine göre oldukça fazla. Zaten sörfteki bu ünü de buradan kaynaklanıyor. Çeşme Alaçatı dünyanın en iyi rüzgâr alan sayılı yerlerinden biri. Hatta pek çok yerde Alaçatı ve Çeşme için “ denizin rüzgârla dans ettiği yer” şeklinde benzetmeler bile yapıldığını duyabilirsiniz. @cenkkayaphotography