Ayvalık Cunda Düğün Hikayesi

Ayvalık Cunda düğün hikayesi, düğünün hazırlık aşamasından düğün bitimine kadar devam eden bir aşamadır. Klasik video dışında profesyonel özel ekipmanlarla sinematik ve öyküsel kayıt yapılarak özel anların kaydedilmesi ve sonrasında profesyonel birleştirilmesi olarak tanımlanabilir.

Ayvalık Cunda Düğün Fotoğrafları

Düğün sürecinde kısa kısa video kaydı alınarak düğün esnasında alınıp uygun şekilde kurgusunun yapılması işlemidir. Düğün gününü daha özgün şekilde anlatma imkanı sunar. Böylece klasik olan video kaydı dışında daha sinematik tarz bir sunum ortaya çıkmış olur. Bu kayıt işlemi düğün esnasında bir normal camera ile yapılan kayıt değildir. Özel bir çekim işlemidir. Ayvalık Cunda düğün hikayesi, düğün belgeseli ya da düğün klibi olarak da son zamanlarda popüler hale gelmiştir.

Düğün hikayesi ya da düğün klibi profesyonel olarak kayda alınması gereken bir çekim türüdür. Kayıt sürecinde hangi açıdan ve nasıl çekim yapılması gerektiği profesyonellik gerektirmektedir. Bu alanda uzman olan video çekim fotoğrafçısı tarafından yapılan bir çekimdir. Cunda düğün hikayesi hikayenin tam anlamıyla mesajı aktarabilmesi için doğru şekilde kurgulanması gerekmektedir.

Dış Çekim Fotoğrafları

Düğün Klibi ve Düğün Belgeseli Düğün gününü tüm detayları ile videoya aktarılması düğün hikayesini oluşturur. Uzun ve sıkıcı değil, akıcı ve eğlenceli olmak üzere hazırlanan videolardır. Gün boyu çekim yapılarak düğün gününün tüm anlam ve önemi kayda alınır. Böylece düğün hikayesi oluşturularak çift için en önemli olan eğlence, hüzün, aşk, romantizm ve benzer anılar geleceğe taşınır. Düğün klibi yani Ayvalık Cunda düğün hikayesi diye bilinen çekim türü tüm gün olarak yapaparız. Gelin kuaför hazırlık aşamasından itibaren başlayan çekim gece eğlence bitimine dek devam eder. Bu sürede kısa kısa önemli anlardan video kaydı alınır. Böylece ortaya çıkan düğün hikayesi videosu günün en önemli anlarını derlemiş oluruz.

Çekim mekanı olarak; otantik alanlar, sahil kenarı, nostaljik mekanlar, tarihi binalar, eski yapılar, sokaklar ya da çiftler için bir takım özel anların saklı olduğu alanlar tercih edilebilmektedir. İzmir düğün fotoğrafçısı olarak dış mekan düğün fotoğraf çekimleri için mekan seçimini çiftler kendisi de belirleyebilmektedir.

Frederiek Burak Dış çekim düğün hikayesi fotoğrafları Cenk KAYA tarafından çekilmiştir.

Telefon