Düğün Fotoğrafçıları izmir

Ayvalık Cunda Dış Çekimleri

Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya sizlere unutulmaz anlarınızı Fotoğraf karelerine aktaracaktır.

Çektiğim en iyi çekimlerinden biride Ayvalık Cunda adasında yaptığım  fotoğraf çekimleridir. Düğün fotoğrafçısı arayan çiftlerin favori yerlerinden olması sebebiyle yaz aylarında yoğun ilgi gören Cunda adası haliyle fotoğrafçıları kendisine çekmektedir.

Ayvalık ve Cunda adasında düğün fotoğrafı çekecek çok sayıda alan var, bu yönden şanslıyız.  Yaz olması sebebiyle bazı sahiller kalabalık  olduğundan fotoğrafçılarının sakin ve kuytu yerleri bulmak gibi bir mecburiyeti oluyor maalesef Cunda sokakları yine kalabalık ve her yere giremesek te rahatça dolaşıp devamında rüzgar değirmenleri ve sahilde çekimlerimizi gerçekleştirebiliriz.

Öneriniz var mı derseniz; eğer çekiminiz yaşadığınız şehir dışında bir yerdeyse kesinlikle bir gün önceden yada çekimden 3-4 saat öncesinde orada olacak şekilde plan yapın. Nede olsa uzun yol ve planlanmayan gecikmeler ve aksilikler her zaman olabilir. Üstelik dinlenmiş olarak fotoğraf çekimine başladığınızda bu fotoğraflara pozitif yönde yansıyor.

Ama ne olursa olsun çok güzel fotoğraflar ve anılarla bir Cunda çekimini daha bitirebilmenin keyfi ile günü tamamlamak bütün yorgunluğunuzu alır keyif alacaksınız.

Düğün Fotoğrafçıları izmir


Cenk Kaya tüm bölgeleri iyi tanıdığı için hangi mevsimde hangi bölge daha güzel fotoğraflar çekilir bilir. Çünki Cenk Kaya fotoğraf sezonu sonrası define avcıları gibi her yıl yeni alanlar aramaktaktadır. Bizlerle iletişime geçerek nasıl bir çekim istediğinizi anlatmalısınız. Tabiki her talebi karşılamağa çalışıyoruz. Fakat her çekim kendi mevsimine uygundur. Siz eylül başında benden ayçiçeği tarlasında çekim talebi isterseniz. Tabi bu o mevsime uygun değil. O mevsimde ayçiçepi tarlası olmaz. Yine her çekimin kendi bölgesinin çekimleridir. Örneğin her bölgede gün batımı çekemessiniz. Eylül de gün batımi ile temmuz da farklıdır. Güneşin açısı mevsime ve saate göre değişiklik gösterir.
Bu sebeplerden dolayı önceden karşılıklı bir beyin fırtınası yaparak çekim rotası belirlemeliyiz.