Aydın düğün fotoğrafları

Aydın düğün fotoğrafları Cenk Kaya Düğün fotoğraf çekimlerini Aydın ve çevresinde yapmaktadır. Düğün Fotoğrafçısı Aydın arandığında talepleri yerine mümkün olduğu kadar gerçekleştirmektedir.

Yağmur Canberk düğün fotoğrafları

Ancak Randevu yazma sistemi olduğundan talep edilen gün daha önceden yazılmış olabiliyor. Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya Bir güne bir iş aldığından ve tüm çekimleri kendisi gerçekleştirdiğinden. Randevu randevu ile çekim yapmaktadır.

Aydın düğün fotoğrafları

Aydın düğün fotoğrafları Her bölgede olduğu gibi Aydın’da bir çok dış mekan fotoğrafı çekmek için çok güzel alanlar mevcuttur. Her yer her alan eşsiz olsa da fotoğrafçının önemi çok önemlidir. Fotoğrafçılık bir meslektir. Dış mekan fotoğraf çekimlerinden sizlerde yararlanabilirsiniz. Günümüzde çiftler açık alanlarda çekilen fotoğrafları daha çok tercih ediyor. Sizlerde özel alanlarınızda çekim yapmamızı isteyebilirsiniz. Bölgeyi bizler iyi tanıdığımız sürekli gezdiğimiz için eğer birlikte gittiğiniz özel bir yer yoksa biz sizlere uygun yerler öneriyoruz. Bunlar arasından istediğinizi seçebilirsiniz. Aydın çevresinde düğün yapıyorsanız dış mekan olarak birçok seçenekten faydalanabilirsiniz.

Yaz döneminde Aydın ‘da düğün yapıyorsanız ve tarihi yerleri seviyorsanız Nysa Antik Kenti, Alabanda Antik Kenti, Magnesia Antik Kenti, Milet Tiyatrosu, Alinda Antik Kenti, Karacasu Etnografya Müzesi, Yörük Ali Efe Müzesi seçenekleri arasından seçimler yapabilirsiniz. Aydın Düğün Fotoğrafçısı

Aydın düğün hikayesi

Aydın düğün hikayesi, düğünün hazırlık aşamasından düğün bitimine kadar klasik video kaydının dışında sinematik ve öyküsel kayıt yapılarak en özel anların kaydedilmesi ve sonrasında birleştirilmesi olarak tanımlanabilir. Düğün sürecinde kısa video klip kaydı alınarak düğün konseptine uygun şekilde kurgusunun yapılması işlemi düğün gününü daha etkileyici şekilde anlatma imkanı sunar. Böylece klasik olan video kaydının dışında daha sinematik tarz bir sunum ortaya çıkmış olur. İzmir düğün hikayesi, düğün belgeseli ya da düğün klibi olarak da tanımlanan bu film ülkemizde son dönemde popüler hale gelmiştir.

Düğün hikayesi ya da düğün klibi profesyonel olarak kayda alınması gereken bir çekim türüdür. Kayıt sürecinde hangi açıdan ve nasıl çekim yapılması gerektiği profesyonellik gerektirdiği için bu alanda uzman olan videographerlar tarafından destek alınması gerekir. İzmir düğün hikayesi çekiminin yanı sıra hikayenin tam anlamıyla mesajı aktarabilmesi için doğru şekilde kurgulanması gerekmektedir. İzmir düğün fotoğrafçısı olarak bizler bu bağlamda en iyi hizmeti sunabilmek adına fotoğraf ve video alanında uzman olan ekip ile sizlerin yanınızdayız.

Aydın balayı fotoğrafları

Aydın düğün fotoğrafları ve Aydın balayı fotoğrafları Dış mekan çekimleri Geyre, Arpaz, Öküz Mehmet Paşa Kervansarayı, Körteke Kalesi, Andız Kulesi, Çine Vadisi gibi bölgelerimizi tercih edebilirsiniz. Aydın Düğün Fotoğrafçısı Nysa Antik Kenti Antik Karia bölgesinin önemli bir kenti olan Nysa, Aydın – Denizli kara yolu üzerinde Aydın’ın 30 km. doğusunda Sultanhisar İlçesi’nin 3 km. kuzeybatısında yer almaktadır. Nysa‘nın kuruluşu hakkındaki bilgileri Augustus devrinin ünlü gezgin ve coğrafyacısı Amasyalı Strabon (M.Ö.63 –M.S.21) ile tarihçi Stephanos’un anlattıklarından öğreniyoruz. Eskiden Karia olarak adlandırılan bölge Helenistik devirde, M.Ö. 3. yüzyılın ilk yarısında Seleukos’un oğlu I. Anthiochos Soter tarafından kurulmuştur.

İki şehir olarak kurulan kenti bir köprü birbirine bağlamaktadır. Burada tiyatro, Gymnasion, agora, tünel vb. yapılar mevcuttur. Roma döneminde binalara ilaveler yapılmıştır. Kent, özellikle Roma İmparatorluk egemenliği altındayken kültürel alanda önemli bir noktaya ulaşmıştır. Çok dik bir boğazın iki yanında kurulmuş binalar, sokaklar ve meydanlar tonozlu alt yapılarla desteklenmiştir. Nysa eski çağlarda özellikle eğitim alanında ünlü bir kentti ve Strabon bu kentte eğitim görmüştü. Antik kentteki Gymnasion ve kütüphane kalıntısı Nysa’daki bu eğitim yapılarını oluşturmaktadır.

Bugün Nysa’yı çevreleyen Helenistik şehir suruna ait herhangi bir kalıntıya rastlanmamaktadır. Ancak yer yer Bizans döneminden kalma sur izleri görülmektedir. Tiyatro kent merkezinde, doğu yamaçta olup iyi korunmuş durumdadır. Caveasının biçimi yarım daireyi biraz aşmaktadır. Nysa’nın en iyi korunmuş yapısı Bouleuterion’dur. Bu yapıyı Strabon Gerontikon (yaşlılar meclisi) olarak tanımlanmıştır. Dikdörtgen planlı yapının iç kısmında yarım daire şeklinde cavea (theatron) yer almaktadır.

Düğün Dış Çekim alanları

Düğün Dış Çekim alanları Çekim mekanı olarak; otantik alanlar, sahil kenarı, nostaljik mekanlar, tarihi binalar, eski yapılar, sokaklar ya da çiftler için bir takım özel anların saklı olduğu alanlar tercih edilebilmektedir. İzmir düğün fotoğrafçısı olarak dış mekan düğün fotoğraf çekimleri için mekan seçimini çiftler kendisi de belirleyebilmektedir.
Birbirinden farklı mekanlarda ruhunuzu özgür bırakarak vereceğiniz pozlar, fotoğraf için de büyük keyif oluşturmaktadır. Kapalı stüdyo ortamında verilen pozlardan çok daha fazlasını, ancak otantik alanlarda doğa ile iç içe olduğunuzda verebiliyor olmanız da sanırım bu yüzdendir.

Nysa, antik dönemde, hızlı akan ve derin bir boğaz oluşturan bir nehirle ikiye bölünmüştür. Bu derin boğazın üzerinde bulunan üç köprü kentin iki yakasını birleştirmektedir. Şehri ikiye bölen dere yatağının batısında gymnasium ve stadium, kuzeyde Bizans yapı kalıntısı ve kütüphane, kütüphanenin kuzeydoğusunda ise 10.000 kişilik tiyatro bulunmaktadır. Kütüphane, iki katlı olup Ephesos’taki Celsus Kütüphanesi’nden sonra Anadolu’nun en iyi korunmuş antikçağ kütüphanesidir. Dere yatağının doğusunda ise agora, meclis binası ve roma hamamları yer almaktadır. Şehrin nekrapolü batıda antik kentin kutsal alanı olan Akharaka yolu üzerinde bulunmaktadır.

Bouleuterion’un doğusunda agora yer almaktadır. Burası 89×105 metrelik boyutları olan dört yanı kolonlarla çevrili salonlardan oluşan Pazaryeridir. Kentte başta büyük bir yapı kalıntısı da gençlerin düşünsel ve bedensel olarak eğitim gördükleri spor yapısı olan Gymnasiumdur. Yapı yaklaşık 165×70 metre ölçülerinde olup Strabon zamanında daha küçük boyutlarda olmalıydı. Nysa ‘da antik kentin nekropolü yaklaşık 2 km. batıdaki Akharaka (Salâvatlı) kutsal yolu üzerindedir.

Nysa’da kentin üzerinde yer aldığı kayalık platoyu kuzeyden güneye doğru bölen dere yataklarından en genişinin üzerinde Strabon’un Amphitheater olarak tanımladığı ve bugün sel suları nedeniyle tahrip olmuş Stadium yer almaktadır. Yaklaşık 192×44 metre ebadında olup, batıdaki oturma sıraları doğal arazi üzerine yerleştirilmiştir.

Kontrol et

Merzifon düğün fotoğrafçısı

Merzifon düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya tarafından sizlere özel gününüzde unutulmayacak anlarınızı fotoğraf karelerine aktaracaktır. Dış …