Antalya düğün fotoğrafçısı

Antalya düğün fotoğrafçısı Antalya ‘da düğün fotoğrafı çektirtecek çiftlerimiz gerçekten çok şanslı. Bir çok bölgenin aksine Antalya ‘da deniz, kumsal, orman, tarihi mekanlar ve bir çok değerlendirebilecek mekanlar var. Bunlardan başlıca olanları aşağıda örneklendireceğiz , buraya sığmayan ve sadece Cenk Kaya Fotoğrafçılık müşterilerine özel daha bir çok mekan için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Antalya düğün fotoğrafçısı

KURŞUNLU ŞELALESİ

Antalya düğün fotoğrafçısı Antalya ‘da Aksu ‘da bulunan bu doğal güzellik yeşilliği ve akarsuyu ile insanı hayran bırakıyor. Özelikle bahar aylarında şelalenin su debisinin artması gerçekten çok güzel bir görüntü oluşturuyor. Ama akarsuların olduğu bölgelerde Gelinlik’in alt kısımlarının ıslanması kirlenmesi göz önünde bulundurulmalıdır. Antalya Düğün Fotoğrafları için gayet ideal bir konumdur. Giriş ücreti kişi başı ücretlidir. Düğün fotoğrafları için ayrı bir ücret talep edilmemektedir.

CAM PiRAMİT
Antalya dış mekan düğün fotoğrafları yanı sıra mezuniyet, nişan, model gibi çekimler için sıkça kullanılan güzel yerdir. Düğün için sık kullanılmasının sebebi ise şehir merkezinde olan parka ulaşım kolaydır. Genellikle düğün günü aynı olan Gelin Damat için fazla vakit harcamdan ve gelinin saçı makyajı bozulmadan yapılmak istenilen çekimler için tavisye edilir. Bu alanda yeşillik, ağaçlar, gölet bulunmaktadır. Her mevsim tavsiye edilir.

Antalya düğün fotoğrafları

DÜDEN ŞELALESİ

Antalya ‘nın Merkez ilçelerinden olan Kepez ‘dedir. Bölgeye ulaşım kolaydır. Yukarıda bahsettiğimiz Kurşunlu Şelalesi ile aynı özelliklere sahiptir.

LARA SAHİLİ
Hani Antalya ‘da düğün fotoğrafı çektirdiğimi belli olsun diyenlere gelsin. Denizin o muhteşem kumu ve deniz suyunun maviliği ile birleşinde gerçekten çok güzel görüntüler elde edilmektedir.
Ama bizim tavsiyemiz kumsal çekimi için kesinlikle güneşin batışı ile birleştirilmedir. Her mevsim düğün çekimi için kullanılabilir. Bu alan havalimanı güzergahı olduğu için drone kesinlikle uçurulamaz.

SİDE ANTİK KENTİ

Tarih sevenler için gerçekten güzel bir konumdur. Müze Genel Müdürlüğünün aldığı kararlar nedeniyle bazı alanlara girmek için 700tl’den başlayan ücretler istenmesine rağme ücretsiz bir çok alan bulunmaktadır. Antalya şehir merkezinden yaklaşık 1,5 saat uzaklıkta olan Side , Manavgat ‘a bağlıdır. Yıllardır Antalya Düğün Fotoğrafçısı olarak bu bölgeyi kullanmış olup hakimizdir.

TAZI KANYONU

Antalya ‘da gerçekten etkileyici düğün fotoğraflarına sahip olamak istiyorsanız kesinlikle düşünmeniz gereken bir mekandır. Antalya merkezden yaklaşık 2-3 saat süren bu mekan gerek düğün gerek gezi amaçlı bir çok insan tarafından kullanılmaktadır. Öncelikle burayı tercih edecek Gelin ve Damat ‘ın yüksekten korkmaması gerekmektedir.

GÜVER UÇURUMU

Düğün fotoğrafı için Tazı kanyonunu isteyip vakti olmayan çiftlerimiz için alternatiftir. Güver Kanyonu , Antalya Merkeze daha yakın bir bölgededir. Etkliyici görüntüsü insanları etkilemektedir.

KALEİÇİ – KARAALİOĞLU PARKI
Antalya Kaleiçi Muratpaşa ilçesinde bulunan buram buram tarih kokan bir bölgedir. Antalya Düğün fotoğrafçıları tarafından sıkça tercih edilen bir bölgedir. Kaleiçi kendine has tarihi sokak ve ev yapılarının sonunda denize uzanan bir şehirdir.