Ankara Düğün Fotoğrafçısı

Ankara Düğün Fotoğrafçısı Tuğba Serkan Düğün Fotoğraf Çekimleri Dış Mekan düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya tarafında çekilmiştir. ”ÖMÜR BOYU MUTLULUKLAR”

Ankara Düğün Fotoğrafçısı

Mutlu gün için ölümsüzleştirme kararı alacağın fotoğrafçıyı seçmek. Yıllar geçse de üstünden hep aynı heyecanı hissedeceğin albümün en özel parçalarını oluşturmak. Çünkü hayat boyu gülümseyerek bakabileceğin fotoğraf karesi için emin eller mühim bir iş.

İçimizi ısıtan harika fotoğraflarımızı çeken Cenk Kaya, iyi ki sizinle çalışmışız. Bir dost yıllardır tanıyormuşuz …
Ankara Düğün Fotoğrafçısı Stressiz ve tüm günü çekime ayırabildiğimiz harika saatler geçirdik birlikte. Senin doğallığın ve sakin enerjin sayesinde o kadar eğlendik ki… Sayende düğünümüz dışında mutluluk ve özlemle hatırlayacağımız bir gün daha ekledin anılarımıza. Şimdi dönüp baktığımızda iyi ki senin ile çalışmışız. Her bir fotoğrafa ayrı bayılıyoruz, açıp açıp bakmalara doyamıyoruz. Ellerine, güzel bakan gözlerine sağlık. İyi ki varsın…

Düğün Fotoğrafları Tuğba Serkan

Ankara Cumhuriyetin Başkenti. Anadolu’nu en önemli şehri. Elbette bir çok fotoğrafçının hayali orada resim çekmek. Ben bu şansa eriştim. Nerdeyse ilk bu işe başladığım yıllarda Başkent Ankara’da fotoğraf çektim. Fotoğrafçılık sanatına başlayalı nerdeyse 25 yıl çeyrek asrı aştık ama dış mekan fotoğrafçılığı son yıllarda biraz daha önem kazandı. Oysa Dünyada Nerdeyse 150 yıldır dış mekan fotoğrafçılığı yapılıyormuş.

Ankara Düğün Fotoğrafları

Ankara düğün fotoğrafçısı olarak gittiğimde Ankara’yı baya değişmiş buldum. Fotoğraf çekmek için şehir içinde olsun Ankara’ya yakın ilçelerde olsun çok güzel mekanlar mevcut. Özellikle Çubuk barajının çevresi bu konuda önemli olduğunu düşünüyorum. Bunu nereden biliyorsunuz derseniz. Tabi ki bende bir fotoğrafçı aradığımda boş zamanlarımda Ankara’da olan fotoğrafçıları izlemiyorum dersem yalan olur. Elbette Ankara tüm Türkiye’nin dikkatle takip ettiği bir şehir. Genelde Ankara’dan İzmir ‘e gelen tatil için gelip dış mekan fotoğrafı çektiğim her yıl oluyor. Ancak buradan Ankara’ya gitmek yaz fotoğraf sezonunda oldukça zor. Bir güne bir iş aldığım için Randevularımızı tarih gün bazında ayarladığımız için gelen talepleri yerine getiremiyorum.

Ankara Dış Çekim Fotoğrafçısı

İlk bu işe başladığım dönemde Paris’te dış mekan fotoğrafı çekmiştim. Ancak belki çok değil ama bazı talepler oldu. Fakat bir güne bir iş aldığımdan Gelen fotoğraf çekim talebine olumlu cevap veremiyorsun Talep edilen tarih sizde dolu oluyor. Biz aslında binlerce yıl içinde çekim yapmıyoruz. Elbette O kadar çok fotoğrafçı var ki Tabi ki müşteri bir fotoğrafçı bulur bulamaz demiyorum Benim tavsiyem önceden randevu almak istenilen günü kapatmaktır. Fotoğrafçı müşterisiz. müşteri fotoğraf çekecek birini elbette bulur. Burada Fotoğraf Makinasının fotoğraf çektiğini düşünmüyorum O bir araç Fotoğrafı Fotoğraf ustası çekiyor. Bunu bazı fotoğrafçılarda ben bile anlayabiliyorum Tavsiyem Randevu alınız. @cenkkayaphotography