Alsancak Düğün Fotoğrafçısı

Alsancak Düğün Fotoğrafçısı Düğün fotoğrafçılığı bir profesyonellik olan bir iştir. Buna rağmen çekim yapılan mekanlar sıradan seçilen mekanlar olmamalıdır . İnsanlar evlenirken pek çok şeyin özel olmasını isterler. Düğün hazırlıkları aylar öncesinden başlar. Çiftler düğünde kusursuz görünmek istediği için öncelikle gelinliğinin modelini seçer. Alsancak’ta gelinlik mağazalarının en çok olduğu bölgedir. Derken düğün günü gelir çatar. Düğüne hazırlanma esnasında çekilen her türlü zorluk düğüne günler kala daha da artmaktadır. Ne yazık ki düğün yaklaşınca işleriniz hafiflemek yerine daha da artarak devam edecektir. Düğün fotoğraf çekimi de en özel olması gereken konulardan biridir.

Alsancak Düğün Fotoğrafçısı

Düğün Fotoğrafçısı Alsancak

Düğün Fotoğrafçısı Alsancak , Fotoğraf Çekimleri, Özel ve Mutlu Günlerinizi İzmir’in ünlü mekanlarına veya tarihi mekanlarına giderek gelin ve damat çekimlerindeki tecrübemiz ve size özel düğün fotoğraf çekimleri bu mutlu gününüzü unutulmaz kılacaktır . Mobil foto stüdyomuzu sizin bulunduğunuz yere getirdiğimiz için siz yorulmadan en iyi kaliteyi ayağınıza getiriyoruz . Düğün fotoğrafları için apayrı bir özen gerektiriyor . Kaliteli bir iletişim ve beraberinde gelen uyum benim en önemli anahtarım . Fotoğrafın gücü süsünden değil , mekan ile sizin orada olmanızdan geliyor . O anı özel kılan, tam da o anın kendisidir . Çekimlere başladığımızda Kontrolümüz dışında, bizden bağımsız akıp giden zamana müdahale etmeye gerek var mı ? İhtiyacımız olan tek şey tabi deklanşöre bir profesyonel olan CENK KAYA basıp o güzelliklerden bir kesit kapabilmek ve o anı en doğal şekliyle durdurmak, ve yakalamak saklamaktır. Her baktığınızda o ana geri dönebilmenin en keyifli ve büyüleyici yoludur fotoğraf .

En güzel dekor yaşamın ta kendisidir. En güzel kuş o an orada olan ve en güzel ağaç, en güzel aşk, siz de orada olduğunuz için o kareye girecektir. Benim yaptığımsa sadece, fotoğraf için halihazırda istekli bu güzel parçaları cesaretlendirip aynı karede buluşturmak. cenkkayaphotography.

Alsancak fotoğraf çekim yerleri

Her mekanın kendine göre bir özelliği vardır. Çiftler ile görüşmelerimiz sırasında bu durumu belirliyoruz . Her yeni sezon fotoğraf çekimlerine başlamadan önce mekanları araştırıyoruz . Kalabalık olmamasına , güneşin nereden doğduğuna ve nereden battığına ışığı en iyi nereden aldığına kadar araştırmalar yaptıktan sonra fotoğraf çekimi uygun mekanları çiftlere öneriyorum . Düğün günü Alsancak’ta kordon ve tarihi havagazı fabrikası altenatif olarak düşünebiliriz. Bizim önerimiz düğün sonraki bir günde fotoğraflarınızı çektirmeniz yönündedir. Düğün günü okadar telaşın içinde fotoğraf çekimleri oldukca rahat bir çekim olmamaktadır.

Karşıyaka düğün fotoğrafçısı

Dilediğiniz her anda beraberiz . Bu yolculukta her kaçamak an ve duyguyu ömürlük bir mühre dönüştürmek için size eşlik ediyorum . Düğün günü Fotoğraf çektirmek için diğer bir alternatif olarak Karşıyaka sahil yada İnciraltı Kent ormanı olabilir. Ancak her zaman önerdiğimiz gibi Düğün öncesi yada düğün sonrası dış çekim düğün fotoğraf çekimi yaptırmaktır.

Karşıyaka dış mekan düğün

Dış mekan düğün çekimlerinde minimal ve butik bir anlayışla çekimlerinizi gerçekleştiriyorum . Çiftlerim ve onlarla kurduğum ilişki benim için çok önemli. Benim fotoğrafa bakış açımı sizin beklentilerinizle buluşturarak estetik ve doğal düğün fotoğraflarını beraber ortaya çıkarıyoruz.

Albüm Süreci

Düğün albümü süreci belki de işin en keyifli kısmı. Size teslim ettiğim tüm dijital fotoğraflardan en sevdiklerinizi seçiyorsunuz ve albüm tasarım sürecini beraber yönetmeye başlıyoruz. En iyi düğün hikayesi, en iyi fotoğraf albümleri, en keyifli fotoğraf çekimleri ve en profesyonel ama en kişisel çalışmalar için sizinle tanışmak için sabırsızlanıyorum .

Düğün Fotoğrafları Tuğba Seymen

Tuğba Seymen Dış Çekim Düğün Fotoğrafları İzmir düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya tarafından çekildi.