Alaçatı Fotoğraf Çekimleri Fatma Samet

Alaçatı Fotoğraf Çekimleri Çiftlerin Mutlu anlarında yanında olmak onların fotoğraflarını çekmek benide mutlu ediyor. Yıllar sonra çevrelerine dostlarına ve ailelerine bu hatıraları göstebilecek olması beni fotoğraf çekimleri esnasında daha da çok heyecanlandırıyor. Açıkcası bende mutlu oluyorum. Kendimi daha sonra onların en mutlu günlerinde yanlarında olduğum için aileden biri gibi oluyorum. Onalrın gözlerinden bu ışığı aldığımı soyleyebilirim.
Fatma Samet Fotoğraf Çekimleri Alaçatı’da  gerçekleştirildi.İzmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya tarafından çekildi. “MUTLULUKLAR” ○2015 INSTAGRAM

Fotoğrafçılık sonuca varmaktır. Kameranın önünde çekmek istediğiniz gelin ve damat vardır. Tek yapmanız gereken fotoğrafı çekmektir. düşüncesi herzaman hakimdir.Teknolojik yeniliklerin getirdiği imkanlar göz önüne alınırsa fotoğraf çekmek için insana bile gerek yoktur. İşte ozaman yanıldığımız an başlamaktadır. Bir fotoğraf sanatçısının baktığı açıdan fotoğraf çekmediğiniz sürece  çektiğiniz fotoğrafların hepsi aynı açıdan sadece bir çok fotoğrafınız olur. Tabiki başarılı görüntüler yakalamanızda mümkündür. Bazı bilgileri de birleştirilirse elbette mümkündür.

Türkiye’nin her bölgesinde biriktirmiş olduğumuz bu deneyimler sayesinde çiftlerimizi konforlu bir çekim turu oluşturabiliyoruz. Yazıyı çok uzatarak sizi sıkmak istemiyorum. Alaçatı sokaklarında elde ettiğimiz o eşsiz fotoğrafları sizler için sergiliyorum. Hem kıyafet konusunda hem de Alaçatı konusunda sizlere fikir beyanı oluşturacaktır.
Alaçatı da düğün fotoğrafçı çektirmeyi düşünen, acaba Alaçatı da düğün fotoğraflarım nasıl olur diyen çiftlerimize umarım yardımcı olur.