Alaçatı Düğün Fotoğrafçısı

Alaçatı düğün fotoğrafçısı , Cenk Kaya Düğün Fotoğraf çekimi için kullandığı mekanların başında Alaçatı gelir. Alaçatı’da Ilıca Plajı İzmir ‘in en güzide tatil alanlarındandır. Alaçatı Ilıca plajında Düğün Fotoğrafları çekmek her zaman çok eğlenceli ve keyifli geçer.

Alaçatı Düğün Fotoğrafçısı

Alaçatı Düğün Fotoğrafçısı Balayı yapmak hem de keyifli ve eğlenceli bir şekilde düğün fotoğraflarını çektirmek pek çok kişinin son dönemde en büyük tercihlerinden birisidir. Günümüzde Alaçatı oldukça önemli tatil merkezlerinden birisi konumunda yer alıyor. Alaçatı’nın güzelliklerini keşfetmek Ege’nin doğal güzelliklerini daha yakından görmek isteyen çiftlerin tercihini Alaçatı’dan yana kullanıyor

Alaçatı’nın her köşesi açık hava stüdyosuna andıran sokaklarında düğün fotoğraflarına sahip olabilirsiniz. Hafta içi ve tatilcilerin akşam saatlerinde plajı boşalttıkları saatler fotoğraf çekimleri için uygun saatlerdir. Alaçatı Düğün fotoğraf çekimi için tarihi taş evleri ve eski değirmenleri ile mükemmel bir alandır. Daha sonra deniz kenarında, plajda ve kumsalda yürüyerek düğün fotoğrafları çekmek için mükemmel bir sahildir.

Alaçatı dış çekim albüm paketleri

Alaçatı Fotoğraf albüm paketleri yıllar içinde hatta sezon içinde bile tercihlerin değişmesi ile ilgili olarak değişiklik gösteriyor . Çekim sezonunda albüm üreticisi firmalar sezona hazırlanırken sezon başında albümler için kullanılacak ana maddeleri satın alma işine giriyorlar. Biz fotoğrafçılara bu yıl bu tip modelleri ve kumaşları kullana biliriz. Bu yıl keten kumaş modelleri bunlar olacak diyerek sezon başında bizlere örnek albümler yaparak gönderiyorlar. Eğer siz bir önceki yıl fotoğraflarınızı seçmeyip bir sonraki yıl seçtiğinizde bizlerden aynı model aynı kumaş aynı renk isterseniz bunu yapmamız mümkün olmamaktadır. Dolayısıyla hem albüm ücreti fiyatı hem model tipi değişmektedir.

” Alaçatı’da Fotoğraf çekmeye başlayınca ufkum açılıyor. Buna inanıyorum, daha yaratıcı olabiliyorum, hem daha önce hiç bulunmadığım yerler ya da az gördüğüm her şey, her deneyim beni zenginleştiriyor. Yeni, yepyeni bir histen söz ediyorum farklı mekanlar, farklı binalar, farklı insanlar; daha önce fotoğraflamadığım bina, köprü veya sokak; aynı gökyüzü altında farklı bir “şey”. İzmir fotoğrafçısı olarak ister İzmir olsun, ister İzmir dış çekim yerleri , bende benzer duyguları uyandırıyor. Yeni ufuklar açıyor. bende mutlu oluyorum”

Alaçatı Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya çekimler anında durumuna yorumu; Çiğdem Burak çiftinin düğün fotoğrafları düğün fotoğraf sanatçısı Cenk Kaya tarafından ,birbirinden güzel tarihi taş evleri ve şehrin içindeki eski değirmenleri ile düğün fotoğrafçılarının ve siz genç çiftlerin düğün fotoğrafı çekimi için can attığı, hayaller kurduğu küçük ve şirin beldemiz Çeşme Alaçatı’da çekildi.

Alaçatı’nın en güzel sokaklarında keyifli bir Alaçatı dış çekim yaptırmak istiyorsanız . Ege’ni güzelliklerini keşfetmek isteyen çiftler için, keyifli tüm gün sürecek Alaçatı fotoğraf çekimi yaptırmak, gelin damat dış çekim fotoğraflarına sahip olmak istiyorsanız Alaçatı düğün fotoğrafçısı Cenk KAYA iletişim adresimden ulaşabilirsiniz.