Alaçatı Düğün Fotoğrafçısı

Alaçatı Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya Alaçatı Düğün Fotoğraf çekimi için kullandığı mekanların başında gelir. Alaçatı’da Ilıca Plajı İzmir ‘in en güzide tatil alanlarındandır. Alaçatı Ilıca plajında Düğün Fotoğrafları çekmek her zaman çok eğlenceli ve keyifli geçer.

Alaçatı dış çekim hikayesi

Düğün Fotoğraflarınız çekilirken zaman zaman plajda bulunan tatilciler ünlüler ; düğün fotoğraf objetif karelerine takılır. Hafta içi ve tatilcilerin akşam saatlerinde plajı boşalttıkları saatler fotoğraf çekimleri için uygun saatlerdir. Alaçatı Düğün fotoğraf çekimi genelde birbirinden güzel tarihi taş evleri ve şehrin içindeki eski değirmenleri ile başlayıp daha sonra deniz kenarında, plajda ve kumsalda yürüyerek Düğün Fotoğrafları çekmek için mükemmel bir mekandır . hgcsoft photography

Alaçatı Düğün Fotoğrafları Çiğdem-Burak

Çiğdem Burak çiftinin düğün fotoğrafları düğün fotoğraf sanatcısı Cenk Kaya tarafından ,birbirinden güzel tarihi taş evleri ve şehrin içindeki eski değirmenleri ile düğün fotoğrafçılarının ve siz genç çiftlerin düğün fotoğrafı çekimi için can attığı, hayaller kurduğu küçük ve şirin beldemiz “Çeşme Alaçatı”da çekildi.

Alaçatı Düğün Çekimleri

Alaçatı Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya ” Fotoğraf çekmeye başlayınca ufkum açılıyor. Buna inanıyorum, daha yaratıcı olabiliyorum, hem daha önce hiç bulunmadığım yerler ya da az gördüğüm her şey, her deneyim beni zenginleştiriyor. Yeni, yepyeni bir histen söz ediyorum farklı mekanlar, farklı binalar, farklı insanlar; daha önce fotoğraflamadığım bina, köprü veya sokak; aynı gökyüzü altında farklı bir “şey”. İzmir’li fotoğrafçı olarak ister İzmir olsun, ister İstanbul, bende benzer duyguları uyandırıyor. Yeni ufuklar açıyor. Bende mutlu oluyorum” Düğün Fotoğraf Albüm Paketleri Düğün

Fotoğraf Albüm Paketleri Yıllar içinde hatta sozon içinde bile tercihlerin değişmesi ile ilgili olarak değişiklik gösteriyor. Bir önceki yıla ait örnek albümü istiyorum dediğinizde bizler evet bunu yapabiliriz size deme şansımız yoktur. Çekim sezonuna üretici firmalar hazırlanırken sezon başında albümler için kullanılacak ana maddeleri satın alma işine giriyorlar biz fotoğrafçılara bu yıl bu tip kumaşları kullana biliriz. Bu yıl keten kumaş modelleri bunlar olacak diyerek sezon başında bizlere örnek albümler yaparak gönderiyorlar. Eğer siz bir önceki yıl fotoğraflarınızı secmeyip bir sonraki yıl seçtiğinizde bizlerden aynı model aynı kumaş aynı renk isterseniz bunu yapmamız mümkün olmamaktadır. Dolayısıyla hem albüm ücreti fiyatı hem model tipi değişmektedir.

Telefon