Home / Paketler

Paketler

İzmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya’nın Düğün öncesi ,düğün günü veya düğün sonrası aşağıda  düğün paketlerinden birini seçebilirsiniz. Yada Size özel bir düğün paketi hazırlayarak özel bir çekim gerçekleştirebiliriz.(Birden fazla mekanda düğün fotoğrafı  çekimi, isteğe  bağlı olarak konsept ve  kurgulanmış  düğün fotoğraf çalışması v.b..)  İzmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk KAYA Sizlere özel konsept fotoğraf çekimi gerçekleştirecektir.

İzmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk KAYA Neden Erken Rezervasyon :   Yaz sezonu düğün yoğunluğunun çok olması sebebiyle  Dış Mekan düğün fotoğraf çekimleri için erken rezervasyon yaptırılması gerekmektedir. Ben butik çalıştığım için  prensip olarak butik fotoğraf çekimi çalışması yapıyorum . ( bir güne bir fotoğraf çekimi ,bir güne bir iş mantıığı ) Aynı gün içinde ikinci düğün fotoğraf çekimi mümkün değildir. Nikah töreni ve kuaför hazırlıklarının uzaması  Dış Mekan düğün fotoğraf  çekimine yeteri kadar zaman kalmamasına neden olmaktadır.Bir günde bir adet dış mekan düğün fotoğraf  çekimi yapılmaktadır.Tüm fotoğraf çekimlerini kendim yapıyorum.Sadece ışık ve diğer hizmetler için asistan kullanıyorum.
düğün fotoğrafçısı izmirA-TÜM GÜN DÜĞÜN HİKAYESİ FOTOĞRAF ÇEKİMİ  Gün boyu sürecek olan Düğün Hikayesi Fotoğraf çekimi; Sizin düğün için hazırlanmaya başladığınız ilk dakikalarda bizde sizin düğün fotoğraflarınızı çekmeye başlıyoruz. Evdeki telaşınız gelinliğinizi giydiğiniz ilk andaki heyecanınız ve aile bireyleriyle olan diyaloglarınıza kadar her şeyi fotoğraflıyoruz.Tabiki kuaförünüz gelin saçınızı yaparken makyözünüz gelin makyajınızı yaparken de fotoğraflarınızı çekmeye devam ediyoruz daha sonra önceden belirlediğimiz mekanlarda dış düğün fotoğraflarınız çekiliyor sonra düğünün yapılacağı mekana birlikte gidiyoruz burada ilk dansın sonuna kadar fotoğraflarınızı çekiyoruz yani aslında sizin düğün gününüzde size dair en küçük detayları dahi fotoğraflıyoruz.Fotoğraflarınız çekildikten sonra; Çekilen tüm fotoğrafları düzenliyoruz (renkli ve siyah beyaz) daha sonra tüm fotoğraflarınızın orjinallerini DVD ortamında sizlere teslim ediyoruz sizin bu DVD den seçtiğiniz fotoğraflardan Panoramik Fotoğraf Albümü çalışması yapılıyor ve size aşağıda belirtilen düğün albümleri ve büyük boy fotoğraf baskısı olarak teslim ediyoruz Fotoğraflarınız çekilirken ve fotoğraflarınızı teslim aldığınızda kendinizi profesyonel bir model gibi hissedeceksiniz.

Bu pakete ek olarak extra isteğiniz doğrultusunda  Tüm Gün süresince Özel kamera (video) çekimi isteyebilirsiniz.
düğün fotoğrafçısıB-DIŞ MEKAN DÜĞÜN FOTOĞRAFI ÇEKİMİ : Düğün günü-Düğün öncesi-Düğün sonrası Dış mekanda düğün fotoğrafı çekimi;Düğün gününde,yada düğün gününden önce veya sonra (çöp gün) dediğimiz günde daha önceden birlikte kararlaştırdığımız mekanlarda düğün fotoğraf çekiminizi yapıyoruz bu mekanlar iç yada dış mekanlar olabilir fotoğraf çekimi genelde 2 yada daha fazla farklı mekanlarda yaklaşık olarak 2 ila 3 saat sürüyor. Fotoğraflarınız çekildikten sonra; Çekilen tüm fotoğrafları düzenliyoruz (renkli ve siyah beyaz) daha sonra tüm fotoğraflarınızın orjinallerini DVD ortamında sizlere teslim ediyoruz sizin bu DVD den seçtiğiniz fotoğraflardan Panoramik Fotoğraf Albümü çalışması yapılıyor ve size aşağıda belirtilen düğün albümleri ve büyük boy fotoğraf baskısı olarak teslim ediyoruz Fotoğraflarınız çekilirken ve fotoğraflarınızı teslim aldığınızda kendinizi profesyonel bir model gibi hissedeceksiniz.

Tüm albümleri kendim dizayn ediyorum.Albüm kapağını ve dizayn ettiğim albüm sayfalarını size gönderiyorum(email yoluyla) mutabakat oluştuğunda siz onay verdiğinizde albümünüzün baskı işlemlerini başlatıyorum. Bu pakete ek olarak extra isteğiniz doğrultusunda  Tüm Gün süresince Özel kamera (video) çekimi isteyebilirsiniz.

Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya , Cenk KAYA  Photography. … Yetkili Kişi; Cenk Kaya. GSM : +90 536 921 01 00
Cenk Kaya Photography ile çalışmak isteyen çiftler için