İzmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya’nın Düğün öncesi , düğün günü veya düğün sonrası aşağıda  düğün paketlerinden birini seçebilirsiniz. Yada Size özel bir düğün paketi hazırlayarak özel bir çekim gerçekleştirebiliriz. (Birden fazla mekanda düğün fotoğrafı  çekimi, isteğe  bağlı olarak konsept ve kurgulanmış  düğün fotoğraf çalışması v.b..)  İzmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk KAYA Sizlere özel konsept fotoğraf çekimi gerçekleştirecektir.

balıkesir düğün fotoğrafçısı
dış mekan çekimleri ankara

A-DÜĞÜN GÜNÜ YAPILAN DIŞ ÇEKİMLER : Genelde 2-3 saatlik dış mekan çekimleridir. Aynı konsept içerir fakat mesafe zaman için daha çok yakın çekim mekanları seçilir. Düğün Günü Gelin damat dış çekimi, gelin kuaförden çıkınca daha önceden kararlaştırdığımız mekanda profesyonel makinalar ile fotoğraf çekimini yapıyoruz . Düğün günü yapılan dış mekan çekimleri akşam gelin alma işlemide olacaksa izmir içi yada yakını tercih edilmektedir . Bu mekanlar iç yada dış mekanlar olabilir fotoğraf çekimi genelde 2 yada daha fazla farklı mekanlarda  fotoğraflarınız çekildikten sonra ; Çekilen tüm fotoğrafların orjinallerini DVD ortamında sizlere teslim ediyoruz sizin bu DVD den seçtiğiniz fotoğraflardan Panoramik Fotoğraf Albümü çalışması yapılıyor ve size aşağıda belirtilen düğün albümleri ve büyük boy fotoğraf baskısı olarak teslim ediyoruz Fotoğraflarınız çekilirken ve fotoğraflarınızı teslim aldığınızda kendinizi profesyonel bir model gibi hissedeceksiniz.

Tüm albümleri kendim dizayn ediyorum.Albüm kapağını ve dizayn ettiğim albüm sayfalarını size gönderiyorum(email yoluyla) mutabakat oluştuğunda siz onay verdiğinizde albümünüzün baskı işlemlerini başlatıyorum. Bu pakete ek olarak extra isteğiniz doğrultusunda  Tüm Gün süresince Özel kamera (video) çekimi isteyebilirsiniz.

B-DÜĞÜN ÖNCESİ YADA DÜĞÜN SONRASI YAPILAN DIŞ MEKAN ÇEKİMLERİ :Zaman sınırlaması olmayacağından uzak mesafeler dış mekan fotoğraf çekim tercih edilmektedir. Bu tip dış mekan fotoğraf çekimleri için genelde  Çeşme Alaçatı çevresi tercih edilmektedir. Cenk Kaya Photography Düğün Paketleri Düğün Paketleri bölümünde anlatılmıştır.

Tabi Özel Düğün Paketi talebi de yapılmaktadır.Havadan Fotoğraf Çekimi Çiftlerin havadan drone denilen hava araçları ile çekilen full HD kalitesinde video ve fotoğrafları çekilme imkanına sahipsiniz. Hava aracı ( helikopterle çekim ) ile yaklaşık 500 metre mesafeden yapılan full HD hava çekimleri  eşsiz bir görsellik sunmaktadır.

Tüm albümleri kendim dizayn ediyorum.Albüm kapağını ve dizayn ettiğim albüm sayfalarını size gönderiyorum(email yoluyla) mutabakat oluştuğunda siz onay verdiğinizde albümünüzün baskı işlemlerini başlatıyorum. Bu pakete ek olarak extra isteğiniz doğrultusunda  Tüm Gün süresince Özel kamera (video) çekimi isteyebilirsiniz.

A-TÜM GÜN DÜĞÜN HİKAYESİ FOTOĞRAF ÇEKİMİ  Gün boyu sürecek olan Düğün Hikayesi Fotoğraf çekimi; Sizin düğün için hazırlanmaya başladığınız ilk dakikalarda bizde sizin düğün fotoğraflarınızı çekmeye başlıyoruz. Evdeki telaşınız gelinliğinizi giydiğiniz ilk andaki heyecanınız ve aile bireyleriyle olan diyaloglarınıza kadar her şeyi fotoğraflıyoruz. Tabiki kuaförünüz gelin saçınızı yaparken makyözünüz gelin makyajınızı yaparken de fotoğraflarınızı çekmeye devam ediyoruz daha sonra önceden belirlediğimiz mekanlarda dış düğün fotoğraflarınız çekiliyor sonra düğünün yapılacağı mekana birlikte gidiyoruz burada ilk dansın sonuna kadar fotoğraflarınızı çekiyoruz yani aslında sizin düğün gününüzde size dair en küçük detayları dahi fotoğraflıyoruz.Fotoğraflarınız çekildikten sonra; Çekilen tüm fotoğrafları düzenliyoruz (renkli ve siyah beyaz) daha sonra tüm fotoğraflarınızın orjinallerini DVD ortamında sizlere teslim ediyoruz sizin bu DVD den seçtiğiniz fotoğraflardan Panoramik Fotoğraf Albümü çalışması yapılıyor ve size aşağıda belirtilen düğün albümleri ve büyük boy fotoğraf baskısı olarak teslim ediyoruz Fotoğraflarınız çekilirken ve fotoğraflarınızı teslim aldığınızda kendinizi profesyonel bir model gibi hissedeceksiniz.

Bu pakete ek olarak extra isteğiniz doğrultusunda  Tüm Gün süresince Özel kamera (video) çekimi isteyebilirsiniz.