Kepli Mezuniyet Çekimleri Kep giyme törenleri yaz dönemi olduğu için fotoğrafçıların yoğun olduğu bir dönemdir.Kep giyme törenlerinde olan renkli ortamlardan dolayı hep gidip fotoğraf kareleri çekmek isterim. Çünki fotoğraf çekmeyi seviyorum. Sorun takvim ayarlaması. Biz işlerimizi 4-5 ay önceden planladığımız için o gün başka bir etkinlik için yada düğün fotoğraf çekimim oluyor.Aynı gün ikinci bir etkinlikte fotoğraf çekme şansım olmuyor.Genelde butik çalıştığım için bir güne bir iş oluyor.Çünki Gelin düğün dış çekimleri bir gün yani tam gün alıyor.Önceden takvim ayarlaması yapmamız gerekmektedir.
mezuniyet kep (3)

KEPLİ MEZUNİYET  DIŞ MEKAN ÇEKİMİ
Kepli Mezuniyet Çekimleri Mezuniyet kepli fotoğraf çekimleri  stüdyo dışında gerçekleştiriyorum. Bu şekilde  farklı pozlar yakalamak mümkün oluyor. Bu mutlu gününüzde en özel anları fotoğraflarla belgelemek banada heyacan veriyor . Sizlerden çok ben mutlu oluyorum.Eğitim hayatının dönüm noktalarından biri olan mezuniyet törenleri birde vedalaşma heyecanıyla üzüntü ve sevinç bir arada yaşanacağından,bu anları fotoğraflarla belgeliyorum. Tüm bu çekimleri bizzat kendim gerçekleştiriyorum.

 Kepli Mezuniyet Çekimleri  Kepli Mezuniyet Çekimleri  Kepli Mezuniyet Çekimleri
 Kepli Mezuniyet Çekimleri  KEP GİYME TÖREN FOTOĞRAF ÖRNEKLER

hgcsoft

 Kepli Mezuniyet Çekimleri
 Kepli Mezuniyet Çekimleri  Kepli Mezuniyet Çekimleri  Kepli Mezuniyet Çekimleri
 Kepli Mezuniyet Çekimleri  ÖZEL GÜN FOTOĞRAF ÇEKİMLERİ  Kepli Mezuniyet Çekimleri

MEZUNİYET ÇEKİMLER :Kepli Mezuniyet Çekimleri  Eğitim hayatının önemli anı olan mezuniyet töreni aynı zamanda tüm sevdiklerinizin burada olması , bu  özel  hüzün ve mutluluk anlarını  fotoğraflandırmak benim içinde özel. Mezuniyet töreni gününüzde  bir aksaklık oluşmaması için doğru çekim noktalarını belirlemekte ve sizlerin en güzel fotoğraflarını çekebilmek için mezuniyet töreni gününüzde hazır olarak sizleri bekliyorum.
Kepli Mezuniyet Çekimleri Mezuniyet çekimleri öğrencilerin aileleri için çok önemlidir. Kızının ve ya oğlunun mezuniyetini yıllar sonra dahi aynı sevinç ve gururla görmekten mutluluk duyarlar. Bu nedenle siz değerli velilerin mutluluğunu sağlayacak en güzel ve özel fotoğrafları çekmekten   büyük bir mutluluk duymaktayım. Kep Giyme fotoğrafları ve İzmir düğün fotoğrafları takvim ayarlamsı uygun olduğu zaman her alanda her mekanda İzmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya fotoğraf çekmektedir.

Yaşar Üniveristesi’nde gerçekleştirdiğim Kep törenleri fotoğraf çekimleri başarılı bir şekilde tamamladı.