Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya  istanbul Düğün Fotoğrafçısı  İstanbul Düğün Fotoğrafçısı
 izmir düğün fotoğrafçısı  alaçatı düğün fotoğrafçısı  düğün fotoğrafçısı alaçatı
 Tugba fatih düğün fotoğrafları  tuğba fatih düğün fotoğraf çekimleri  düğün fotoğraf çekimleri
 tugbafatih (4) tugbafatih (16)  tugbafatih (2)
 tugbafatih (12)  tugbafatih (8)  tugbafatih (3)
 tugbafatih (18)  tugbafatih (1)  tugbafatih (21)
 tugbafatih (20)  tugbafatih (19)  tugbafatih (17)
 istanbul düğün fotoğrafcisi

istanbul Düğün Fotoğrafçısı

En gözde fotoğrafçıları olsak da sezon başı ve sezon sonu gittiğimiz şehirlerde de en gözde düğün fotoğrafçısı olmaktayız. Cenk Kaya mükemmel ekibi herkesin gönlünü feth etmeyi başarmıştır. Bu şehirlerden biri de İzmir Çeşme Alaçatı olmuştur. istanbul Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya  sizlerin unutulmaz fotoğraflarınızı çekim süresi boyunca bizzat kendisi çekmektedir.  ” istanbul  metropol bir şehirdir .  Elbette düğün fotoğraf çekilecek bir çok alanı mevcuttur.  Genelde Çifler düğün fotoğraf çekimlerini Çeşme Alçatı’yı tercih ediyorlar. Çiftler bir tatil ile birleştirip birlikte düğün fotoğraf çekimlerini  düğün sonrasında yaz aylarında gerçekleştiriyorlar. ”

Cenk Kaya  “Bence doğruda sayılabilir. Düğün esnasının zaman ve yoğunluğu fotoğraf çekimini zorlaştırıyor. Aynı gün olursa Fotoğraf çekimleri nikah gibi bir zorunluluk oluyor. bir an önce fotoğraf çektirip akşam düğün salonuna yetişme derdi. Uzak mesafelerde fotoğraf çekimine imkan vermiyor. Bu tip çekimler 1-2 saatlik bir çekim olacağından. Fotoğrafçı tam bir konsept uygulayamıyor. O gün her şey Akşam düğün törenine göre zamanlandığından her şey bir birbirine giriyor. En iyisi bence düğün sonrası ya ya balayı döneminde yada daha sonra bir dönemde planlamak . ”

istanbul Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya tarafından çekildi. Tuğba Fatih Düğün Fotoğraf Çekimleri  Düğün Fotoğraf çekimleri Çeşme Alaçatı’da çekildi.”Çiftlere Ömür boyu mutluluklar”