dış mekan düğün fotoğrafcısıFotoğraf Sanatçısı Cenk Kaya
Düğün Fotoğrafçısı Cenk Kaya 2000’li yıllarda başlayan fotoğraf sevdası onu makinesiyle ayrılmaz ikili haline getirdi. Zaman zaman bu uğurda kendi yaşamını da ihmal eden Cenk Kaya,Fotoğraf çekme sevdasının peşinde koşmaya devam etmektedir. Bu sevdanın peşinden koşan Cenk Kaya studio dışına çıkmak  özgür fotoğrafcılık yapmak istemiştir. Yaşam alanının tamamını görerek yeni nesil Freelance fotoğrafcılık teknikleri ile daha güzel fotoğraflar çekmeyi amaç edinmiştir. Cenk Kaya  çalışmaları ile yeni fotoğraf çekme teknikleri geliştirerek  siz değerli müşterilerinin ihtiyaclarına cevap vermektedir. Cenk Kaya sorunsuz uygulamalarıyla tam müşteri menuyeti sağlamıştır.

 izmir düğün fotoğrafçısı45  izmir düğün fotoğrafçısı46  izmir düğün fotoğrafçısı47
 izmir düğün fotoğrafçısı49  izmir düğün fotoğrafçısı50  izmir düğün fotoğrafçısı51
 izmir düğün fotoğrafçısı51  izmir düğün fotoğrafçısı52  izmir düğün fotoğrafçısı53
 izmir düğün fotoğrafçısı54  izmir düğün fotoğrafçısı55  izmir düğün fotoğrafçısı56

Vizyonu   : Sürekli olarak değişen dünya koşullarına ve gelişen teknolojiye uygun size özel çözümler üreterek sektörde kendisini iyiye ve daha ileriye taşımaktır.
Misyonu  : Düğün Fotoğraf sanatçısı Cenk Kaya fotoğraf çekimleri konusunda en kaliteli  fotoğraf ürünleri  sunarak  sektörde en iyi fotoğrafçılar arasında yer almak.
“Tekrarı olmayan anların fotoğrafını çekiyorum. Bu açıdan düğün fotoğrafçısı aynı anda hem yaratıcı, hızlı ve doğru karar verebilen, hem teknik olarak hata yapmayan, hem de en uygun ekipmanı kullanabilen olmalıdır.”
Dış Mekan Düğün Fotoğrafı Çekimi öncesi ( yaklaşık 2-3 hafta ) mutlaka bir araya gelmeliyiz. Bizlerden beklentilerinizle, bizim sizden beklentilerimiz üzerine tartışmalıyız. Bizim beklentimiz çektiğimiz fotoğrafların sergilenebilecek kadar tatmin edici olmasıdır. Ortaya çıkacak sonuç mutlaka size özel olacaktır. Bizde fotoğraf çekimine kadar kararlaştırdığımız detayları beyin fırtınasıyla geliştirerek karşınızda hazır olacağız. Fotoğraf öncesi olduğu kadar fotoğraf çekimi sonrası da görselleri elemine edecek ve retouch işlemlerini yapacak, grafik tasarımla birleştirip Düğün hikayenizi oluşturacağız.Herşey bir yana size en üst düzeyde hizmet verebilecek kişilerle çalışacağınızı bilmenizi ve bu rahatlıkla istediğiniz herşeyi bizimle paylaşmanızı bekliyoruz.
Cenk Kaya Photography. … Yetkili Kişi; Cenk Kaya. Telefon : 0 536 921 01 00
Cenk Kaya Photography ile çalışmak isteyen çiftler için
         CENK KAYA
FOTOĞRAF SANATÇISI
TEL : + 9 0 5 3 6 921 01 00
TEL (Ofis) : + 9 0 232 364 02 40
Şükran Kurdakul Sokak No : 14 Daire :4
KARŞIYAKA ZİRAAT BANKASI ÇARŞI ŞÜBESİ YANI KARŞIYAKA-İZMİR
E-Posta : cenkkaya0228@gmail.com

Dış Mekan Gelin ve Damat çekimlerindeki tecrübemiz ve size özel pozlamalar ile yapacağımız düğün çekimleri bu mutlu gününüzü unutulmaz kılacaktır. BELGESEL DÜĞÜN FOTOĞRAFCILIĞI
KATALOG VE ÜRÜN ÇEKİMİ
YAPI İNŞAAT FOTOĞRAFLAMA
3 D DİZAYN