Menemen Dış Mekan Fotoğraf Çekim alanı

İzmir Düğün Fotoğrafçısı Forums İzmir Dış Mekan Fotoğraf Çekim Mekanları Menemen Dış Mekan Fotoğraf Çekim alanı

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  admar2010 1 year, 8 months ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author

admar2010
    Keymaster

Menemen dış çekim fotoğraf çekimlerini izmir tarihi mekanlarında yada izmir içi park ve bahçelerinde ğerçekleştiriyorum. Fakat düğün öncesi yada düğün sonrası tam gün yada düğün hikayesi planlayan çiftler için alaçatı dış mekan fotoğraf çekim alanlarında gerçekleştiriyorum Alaçatı dış çekimlerimi incelemenizde fayda var.

Tabiki Foça Bergama  alternatif olarak değerlendirile bilinir. Bizim için iyi bildiğimiz alanlar olursa daha doğal ve unutulmaz anların fotoğrafları dediğimiz fotoğraf çekimleri oluşur. Düğün günü çekim planlıyorsanız düğün akşamı gelin alma işlemleri olacağından kuaför etkenide göz önüne alınırsa izmir çevresi yani yakın çevre daha mantıklıdır. 2-3 saatlik bir dış çekim uygun olur. Bu çekimlerde albüm içeriği tamamen tam gün düğün hikayesi çekimlerinde olduğu gibi içerik ve albüm mühteviyatı aynı olacaktır. Yine çekilen fotoğrafların tamamının orjinallerini alacaksınız. Tam gün albüm muhteviatının aynısıdır. Bu konuları ofisimde kapsamlı bir şekilde konuştuktan sonra fotoğraf çekimi randevu kayıt işlemini gerçekleştiriyorum. Tüm güne bir fotoğraf çekimi alıyorum. Butik çalıştığım için aynı güne başka albüm çekimi almıyorum o günü tamamen size ayırıyorum. Tabiki bu tip çalışan arkadaşlarım mevcut ben bu tip çalışmaları konfeksiyon çekim diyorum. Ben o ğün sizin işinize odaklanıyorum buradan çıkacak fotoğrafların ben sanat eserim olacağını çekim sonrasında örneğin 500 kare çektim. Belki siz fotoğraflarınızı alacaksınız . Ben kendimin sürekli gelişim ve yenileme çabasında olduğumdan her dış mekan fotoğraf çekiminin bir sınav sonunda sınıfı geçme ve başarı grefiği olarak değerlendiriyorum. Bir gün evet o ünlü fotoğrafçı ile bende çalışmıştım diyerek dostlarınıza anlatmanızı sağlamak istiyorum. “Benim için önemi”

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.