1 yazı görüntüleniyor (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #6857
  admar2010
  Anahtar yönetici

  Manisa Dış Mekan Fotoğraf Çekim , Ben istiyorum her tarafta her mekanda fotoğraf çekmek . Özellikle Manisa’da fotoğraf çekmek en büyük hayallerimden biri tabi ki bu bir aşk gel gelelim  o günün ortamı zamanı da önemli. Bence bu bir şans her çifte ayrı zaman geliyor niye dersek bir yerde bizler beyin fırtınası yaparız. Bugün ilk bahar nereler. Bu gün yaz sonu.  gibi kendimize müşteriye yer ve mekan belirlemeden bakarız. Örneğin ayçiçeği tarlasını ağustosta bulamassın zamanı değil. Buğday hasat zamanı değilse buğday tarlalarında o otantik oluşumları fotoğraflaman nerdeyse imkansız. Bazen bir anda fotoğraf çekimine giderken dur diyorum . Öyle güzel kareler oluşuyor ki tam benim istediğim şeyler oluyor.

  Tam istediğim benimde Burada mevsimlere göre bu tip pozları yakalıyoruz.Tabiki genel kompsepte herzamanki gibi devamlı fotoğraf çektiğimiz mekanlar mevcut.Üzüm toplama mevsiminde,Kırkağaç kavununun herşeyi ile güzel olduğu dönemde ,Akhisar’da zeytin toplama mevsiminde Kırkağaç mesir yeri olan çamlıkta fotoğraflar çekeceğiz inşallah Manisalı fotoğrafçı arkadaşlarımın bölgeyi iyi bildiklerini düşünerek bende onların bahsettiği bölgeleri zaman zaman işim düştüğünde geziyorum.Özellikle tarihi olgunun bolca zengin olduğunu gözlemledim.Fransa Paris’te fotoğraf çektim,italya’da Avrupanın fotoğraf çekmediğim bölgesi nerdeyse kalmadı.

  2015 kış sezonunu Asya’da fotoğraf çekimleri yaparak geçirdim.Manisa’da fazla bir çalışmam olmadı sadece birkaç ilçede fotoğraf çekimi yaptım.2016 yılın’da özellikle Manisa’yı düşünüyorum gerçekten tarihi yapısı İstanbul kadar olmasada zengin. Manisa Dış Mekan Fotoğraf Çekim

  İzmir’in komşusu olan baba toprağı Manisa’da fotoğraf çekmek istiyorum.Bizim Manisa’da bu işi çok ca yapamama sebebi Manisa’ya sanırım turların olmaması birde İzmir’e gelen evlenecek çiftlerin balayını İzmir çeşme alaçatı’da geçirmeleri .Çiftler düğün sonrası dış mekan düğün fotoğraf çekimlerini balayı öncesi yada balayı sonrasına ayarlayarak bizlerden önceden randevu alarak yapıyorlar.Çünki ben butik çalıştığım için bir iş gününe bir iş mantığı ile çalıştığım için ikinci bir çift fotoğraf çekimini aynı tarihte başka fotoğraf çekmem mümkün değil.
  Dış mekan fotoğrafı çekilecek alanları Manisa’da ben tam bilmediğim için okuduğum bloglardan faydalandım.Bayada hoşuma gitti doğrusu

  Alıntı:”Doğalı ve yeşili sevenler için Spil Dağı fotoğraflarınızda fon olarak şahane duracaktır. Nehir görüntüsü olsun diyenler için Gediz Nehri kenarında yapılacak çekimler size bu fırsatı verecektir. Ayrıca Gelin Kayası, Keçili Köy Yaylası, Turgutlu Ovacık Yaylası, Marmara Gölü, Demirköprü Barajı, Yoğurtçu Kalesi ve daha birçok seçenek arasından istediğinizi seçerek fotoğraflarınızda arka plan olarak kullanmamız konusunda bizlere sunabilirsiniz. Çekimler sırasında doğal pozlar vererek daha doğal fotoğraflar çekmemize yardımcı olabilirsiniz. Poz verme konusunda iyi olmayan çiftlerimize bu konuda profesyonel ekibimiz yardımcı olmaktadır.
  Bu mekanların yanı sıra Laminerya park sarp harabeleri” Yazan arkadaşıma teşekkür ederim ellerine sağlık.

  Manisa Dış Mekan Fotoğraf Çekim

  Manisa Dış Mekan Fotoğraf Çekim

  Manisa Dış Mekan Fotoğraf Çekim

  Manisa Dış Mekan Fotoğraf Çekim alanları

1 yazı görüntüleniyor (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.