İzmir Düğün Fotğrafçısı

This topic contains 1 reply, has 1 voice, and was last updated by  admar2010 1 year, 8 months ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author

admar2010
    Keymaster

İzmir’de düğün fotoğrafçısı olmak bence  bir ayrıcalık .O kadar fotoğraf çekilecek alan mevcut ki .Hele siz bu mesleği benim gibi gönülden seviyorsanız.Unutulmaz anlar yakalamak bu anları fotoğraflara aktarmak   için bol şansımız var demektir.Buda yeni evlene çiftler için de şans sayarım.Tabiki sizin ile çalışmak için takvim ayarlaması yapmışsak. Öyle zamanlar oluyor ki .işte diyorum bu yeni evlenecek çiftlerin fotoğraflarını benim çekmem lazım.Tabiki işin sonunda önce benim yaptığım işten memnun olmam lazım ki .Sizler yapılan işten hoşnut kalmalısınız.Gel gelelim O gün için daha önceden Başka yeni evlene çift için randevu vermişim.Takvim ayarlaması yapılmadığı için bende çok istediğim çiftlerin fotoğraflarını çekme şansım olmuyor.Tabi ki insan bir burukluk yaşıyor.
    Meltem Emre çiftinin düğün fotoğrafları düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya Muğla Akyaka’da çekmiştir.

Dış Mekan Fotoğraf çekimlerinizi ister düğün öncesi isterseniz düğün sonrası birlikte hazırladığımız konseptte unutulmaz anlarınızı fotoğraf karelerine aktarıyorum.

alacati-dugun-cekimleri-serap-hamdullah 2  melis yusuf (11)  melis yusuf (10)
     hatice-firat (18)  hatice-firat (11)  hatice-firat (12)
    39 CNK_FATMAGOKHAY (17) 37

admar2010
    Keymaster

tebrikler

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.