Viewing 1 post (of 1 total)
 • Author
  Posts
 • #8030

  admar2010
  Keymaster

  İzmir Dış Çekim fiyatları görüldüğü gibi fotoğrafçılar arasında farklılık göstermektedir. Bir kısım fotoğrafçılar fiyatları sanki düşürmüş gibi hareket etmektedir. Bu aşamada içerik ve hizmetin farklı olduğu gözlenmektedir. Tabiki bu sektörde olduğumuz için yapılan çalışmalardan haberdar olmadığımız söylenemez. Benim maliyetimin altında fiyat verdiklerini gözlemliyorum. Burada albüm içeriği ,albüm kalitesi yada bu işte nekadar profesyoneller tartışılır.  Profesyonel bir fotoğrafçının kullandığı fotoğraf makinasıyla objektifle mukayese edilemez.

  Dış mekan fotoğrafçısı maliyet fiyatını belirlerken .Dış mekan düğün ,tam gün düğün hikayesi , video çekimi varmı birde bu çekimimin gerçekleştirileceği bölgeye göre farklılık göstermektedir. Diğer bir maliyet Albüm içeriğidir. Piyasada aynı albümün üç çeşit kalitesi mevcuttur. Evlenecek çiftler  bu gibi kriterleri sormalarında fayda vardır. Her sezon başında bu tip davranışlar olmaktadır. Bu tip çalışmalar bizleride üzdüğü ortadadır. Diğer bir husus fotoğrafçı arkadaşların vaad lerini incelediğimizde bunlar ne diyoruz. Evlenecek çiftler Fotoğrafçının daha önceki fotoğraf çekimlerini,dış mekan düğün fotoğraf çekimlerini,düğün hikayesi çekimlerini incelemeleri gerekir.

  Bizim sayfamızda yaklaşık 150 çiftin dış mekan düğün fotoğraflarını 2013-2014-2015-2016-2017  yıllarına ait albüm çalışmasında kullandığım fotoğraflarını inceleyebilrsiniz.

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.