1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #8001
  admar2010
  Anahtar yönetici

  Düğün dünyadaki tüm toplumlarda değişik yöntemlerle kültürlerinden aldıkları birikimlerle evlilik törenlerindeki en büyük kutlamadır. Her topluma göre değişiklik gösyeriyor. Örneğin Hindistanda 900 çeşit kutlama yapılyor. Düğünde fotoğraf çekimi fotoğraflarla anıların geçmişe taşınması da çok eskidir. Profesyonel diğital kameraların piyasaya girmesiyle dahada önemli olmağa başladı. Diğital kameralar yüksek çözünürlükte olduklarından sanki studyo ortamında çekilmiş gibi doğadada aynı kalitede fotoğraflar çekile bilmektedir. Profesyonel fotoğraf sanatçılarının kullanması Son yıllarda yeni koseptler ortaya çıkardı. Dış mekan düğün fotoğrafçılığı , Düğün hikayesi ,Save the date ve trush date gibi.

  Cenk Kaya studyo dışına çıkarak Doğa deniz ve tarihi mekanlarıda çekim alanlarına katarak bu serüvene katıldı.

  İzmir Düğün Fotoğrafçısı Cenk KAYA ; İzmir ve Alaçatı’da dış mekan düğün fotoğrafları çekerek mutlu gününüzü unutulmaz kılacaktır.
  Düğün günü hayatımızın en özel anıdır. onu ölümsüzleştirecek kareler de o kadar özel olmalıdır. Düğün fotoğrafçısı seçimi o anı yaşatacak özel karelerin seçimidir.

  Her fotoğraf makinesi olan fotoğrafçı olamadığı gibi, her fotoğrafçıyım diyen de düğün fotoğrafçısı olamaz. Profesyonellik alanı olan düğün fotoğrafçılığı, profesyonel bir ekibin buluşmasıyla başarıya ulaşır.

  Tel :0 536 921 01 00

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.