Düğün Hikayesi Nedir ?

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  admar2010 1 year, 8 months ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author

admar2010
    Keymaster

Düğün Hikayesi Fotoğraf çekimi  tahmin ettiğiniz gibi damadın düğün sabahında başlar ve düğün gecelerinin sonunda biter  düğün gününün tam bir hikayesinin fotoğraf karelerine yansıtılmasıdır.Düğün için hazırlanmanızla başlıyor, evdeki hazırlık telaşlarınız , koşuşturmanız  bütün heyecanıyla fotoğraf karelerine  yansıyor.İsterseniz de hem fotoğraf hem de video ile kaydetme yolunu seçebilirsiniz.Bunu ister düğün fotoğrafı olarak kurgulayabilir ve fotoğrafla kaydetme yolunu seçebilirsiniz,  İzmir Düğün Hikayesi olarak bizim önerimiz gün boyu çekilen fotoğraflarınızın ve bir de düğün hikayesi filminizin olmasıdır. Çünkü ikisinin de anlatım olanakları birbirinden farklıdır.Bu bir belgeseldir.

Kuaförde  saçınız ve makyajınız yapılırken  fotoğraflar çekiliyor ve hiçbir detay kaçırılmıyor. Düğün hikayenizi fotoğraflarken,  Bu arada daha önce birlikte oluşturduğumuz konsept kapsamında dış mekan fotoğraflarınızı çekiyorum.İzmir ve Alaçatı’da  Dış Mekan Düğün Fotoğrafçısı olarak  İzmir’de ve Alaçatı’da  çekmiş olduğum gelin ve damat  dış mekan izmir düğün fotoğraflarımı inceleyeniz. Dış Mekan fotoğraflarınızın çekileceği anlar sizlerin ömür boyu unutamayacağız kareler olacaktır.Bu konuda endişeniz olmasın bu benim işim .

Daha sonra gelin alma eğer hala devam ediyorsa bu çekilir, devamında  ilk dans ve düğünden karelerle alınarak  düğün hikayesi filminiz ve fotoğraf kareleriniz oluşmuş oluyor.  Dış mekan fotoğraf çekimi aynı gün veya düğünden sonra daha rahat olacağınız bir günde de yapabilirsiniz. Bu konuda ofisime gelerek hem albümlerimi inceleyebilir.yada daha detaylı bilgi tarafımdan verilir.

[caption id="attachment_3326" align="aligncenter" width="960"]Dış mekan album fiyatları Düğün hikayesi fotoğraf çekimleri bu mutlu gününüzü unutulmaz kılacaktır.[/caption]

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.