Düğün Hikayesi-Düğün klibi

İzmir Düğün Fotoğrafçısı Forums Dış Mekan düğün Düğün Hikayesi-Düğün klibi

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  admar2010 5 months ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author

admar2010
    Keymaster

Düğün Fotoğrafları kadar Düğün Klibi video çekimleri çok popüler olmuştur. Gelin damatlarında keyif aldığı bir video çekimidir. Hazırlık aşamasından başlayarak düğününüzün tüm detay ve özel anlarını kayıt altına alıp Düğün Klibinizi hazırlıyorum. Düğün Fotoğrafçısı ve Düğün Klibi Ekibimiz İstedikleriniz doğrultusunda belirlenen konsepte düğün fotoğraf çekimlerinizi yaptıktan sonra
    Tüm görüntüler ile ortalama 4-5 dakikalık Düğün Klibi ve Albüm seti ile beraber size sunuyorum
    Dış mekan düğün yada düğün hikayesi fotoğraf çekimleri esnasında düğün klibi video çekimi aynı zaman içinde aynı anda yapıldığı için ben fotoğraf çekimlerini yaparken diğer ekibim video çekimi gerçekleştirmektedir. Dışmekan düğün yada düğün hikayesi çekimi üstüne ayrı bir üçret ilave edilmektedir. Bu fiyatlandırma yapılacak hizmetin belirlenmesinden sonra ortaya çıkacaktır. Alınan hizmetin aşamaları belirlendiğinde beliriyoruz. Yine dron ile fotoğraf çekimininde fiyatı farklıdır.

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.