Dış Mekan Düğün Fotoğrafı Önemi

İzmir Düğün Fotoğrafçısı Forums Düğün Fotoğrafçısı Dış Mekan Düğün Fotoğrafı Önemi

This topic contains 1 reply, has 1 voice, and was last updated by  admar2010 1 year, 8 months ago.

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)
  • Author

admar2010
    Keymaster

Dış Mekan Düğün Fotoğrafçılığı : izmir dış mekan fotoğrafçıları bir çoğu bu alanda izmir düğün fotoğrafçısı olarak çalışmalarını sürdürüyor.
    Bir resim bin kelimeye bedeldir ama biz düğün fotoğrafları bundan daha fazla olduğunu düşünüyorum; Onlar sevgi, vaat, bellek ve sonsuzluk ile birlikte gelir. Aynı zamanda onları zamansız ve paha biçilmez kılan. gelişmiş kamera teknolojisi sayesinde, aşkla oluşmuş ilkbahar havası ile çekilen bu fotoğraflar.Unutulmaz unutulmaz anlardır.Dünya’da gitmediğim ülke nerdeyse birkaç kaldı.Çoğu ülkeye gittim işim gereği.Fotoğrafçılığı çok sevdiğim için ilk fırsatta Dış mekan fotoğrafçılığı nasıl çekiliyor yada biliniyormu diye hep kendime sordum.Dunyanın bir çok ülkesinde nerdeyse hepsinde gerçekten önemli bir fotoğraf çekimi sayılıyor.Bir düğün için planlama yaparken gerçek bir uluslararası fotoğrafçı Cenk Kaya çektiği fotoğraflar unutulmaz anlarınızın fotoğraflayarak ölümsüzleştirecektir.

alacati-dugun-cekimleri-serap-hamdullah 8 alacati-dugun-cekimleri-serap-hamdullah 1 alacati-dugun-cekimleri-serap-hamdullah 2
     meral-talat-dis-mekan-cekimleri 13  meral-talat-dis-mekan-cekimleri 12  meral-talat-dis-mekan-cekimleri 10
     izmirdugun-gulyusuf 13  izmirdugun-gulyusuf 6  izmirdugun-gulyusuf 2
    emine_ramazan (7)  emine_ramazan (6)  emine_ramazan (5)
     ilhan (14)  ilhan (10)  ilhan (15)
     GULSENAY TANIL (15)  GULSENAY TANIL (13)  GULSENAY TANIL (11)
     duygu mehmet (10)  duygu mehmet (1)  duygu mehmet (11)

admar2010
    Keymaster

O.K

Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

You must be logged in to reply to this topic.