dugun-fotograflari-pinarserhan (10)
dugunfotografcisi_cnk6
dugunfotografcisi_cnk9
dugun-fotograflari kevser-muhammet 4)
dugunfotografcisi_cnk8
dugunfotografcisi_cnk7
dugun-fotograflari-ozgeugur (12)

Düğün Fotoğrafları

This topic contains 0 replies, has 1 voice, and was last updated by  admar2010 3 weeks ago.

Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author

admar2010
    Keymaster

Düğün fotoğrafçısını bulmak düğün hazırlıklarında önemli bir basamak. Son yıllarda bu sektöre bir çok arkadaş katıldı. Tabiki onlarda fotoğraf çekiyorlar . Alaçatı’ya gittiğimde bu arkadaşlara rastlar oldum . Profesyonel bir kişiye  fotoğraf çektiriyorum ? Sorusunu kendinize sormama açısından biraz araştırılma yapılması gerekir. Bu fotoğrafçı arkadaşın daha önceki çalışmalarından örneklere bakarsanız . daha doğru olur. Doğru fotoğrafçıyı bulmak zor işlerden birisi.
    Özel ve profesyonel fotoğraf  çekimleri Canlı, göz alıcı, yaşanmış ve güzel fotoğraflar sözcüklerin anlatabileceğinden daha fazlasını ifade ederler. Bütün planlarınız arasında vereceğiniz önemli kararlardan birisi de budur.
    Evliliğin en güzel günü olan düğün gününü alışılmışın dışında, estetik kareler, detaylar ve spontane anlar ile baştan sona belgesel tarzda fotoğraflıyorum.
    Çünkü büyük bir özen ve titizlikle çekilmiş fotoğraflarınız geriye dönüp baktığınızda yaşanmış en güzel gününüzü tüm tazeliği ve canlılığı ile sizlere geri getirip aynı duyguları yaşamanızı sağlayacaktır.

Viewing 1 post (of 1 total)

You must be logged in to reply to this topic.