1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #8002
  admar2010
  Anahtar yönetici

  Düğün Fotoğrafçılığı  bir profesyonellik gerektiren bir iştir. Fotoğraf makinası Lens/objectif ışık kaynağı flash gibi konularda ömrünü harcamış bu yolda bir bedel ödemiş olan fotoğrafçıların işidir. Bence bu işi para için değil de bir fotoğraf çekme sevdası olan gönüllüler ordusu demekte fayda var Düğün fotoğrafçılığı eline bir makina alıp ta çekenin işi değil. Son yıllarda kullandığımız makinalar yüksek yeteneği olan aletler. Makinayı karşıya koy fotoğrafı çekiyor. Ama bu işin hamuru üstüne eklenince tecrübe işte o anda unutulmaz anıların anların fotoğrafları karelere yansıyor. Kimseyi yermek değil amaç ama bazı resimler gördüğüm için diyorum. Bizde geliştiriyoruz sürekli biraz kendimizi yenilememiz gerekir gibi geliyor.

  Düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya dış mekan düğün fotoğrafı çekeceği bölgeyi yaz sezonu öncesi en az 3 er kez ziyaret etmiştir.Havadan fotoğraf çekimi esnasında güzel pozlar almak için defalarca fotoğraf çekimleri gerçekleştiriyor. Düğün albüm paketlerine koyulacak fotoğraf karelerini çekmek zorunda olduğunu bunu kendisine bir görev sayıyor. olmassa olmaz olmalı diye düşünür. İzmir düğün fotoğrafçısı Cenk Kaya dış mekan ve düğün hikayesi çekimlerinde kendisine bir seneryo hazırlamakta bu seneryo çifler tarafından da onay alındıktan sonra bu düğün hikasesi izmir çekimini uygular.

  En iyi düğün fotoğrafçısı da olsa onaysız bir çalışmaya karşıdır. elbette karşı tafında dinlenmesi gerektiğine inanır. O zaman unutulmaz anların fotoğraf çekimleri olacağını bilir.

   

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.