1 yazı görüntüleniyor (toplam 2)
 • Yazar
  Yazılar
 • #6827
  admar2010
  Anahtar yönetici

  Fotoğrafçılık bir  sanat ; işin çoğu bu işi çok  sevmekten geçiyor. Düğün Fotoğrafçılığı’da bu işin içinde İzmir’de olmak bu işi burada yapmak çok daha da  güzel.
  İzmir de Dış Mekan Fotoğrafları çekmek için  uygun ve güzel alanlar mevcut.
  İzmir Düğün Fotoğrafçısı, olarak her mevsimde yılın 12 ayı  farklı konseptlerde Düğün Fotoğrafları çekme şansımız vardır.
  3-4 saatlik bir Düğün Albümü çekimi sırasında 2-3 farklı yerde , konsepte ve mekanda Dış Mekan Düğün Fotoğraf Çekimi yapacak zamanı bulabiliyoruz. Düğün günü yapılan çekimler zamanla doğru orantılı zamanımızın yettiği oranda çekim işin gerçekleştiriyorum. Fotoğraf çekim sınırlaması yoktur.
  Benim tavsiyem düğün öncesi yada düğün sonrası hafta içi Alaçatı ‘da  Dış Mekan düğün fotoğraf çekimlerini gerçekleştirmek yönündedir. Hafta içi Alaçatı daha sakin oluyor.Hafta sonları günü birlikçiler geldiği için kalabalık olduğundan fotoğraf çekimleri daha zor oluyor.

  Düğün Fotoğraf çekimleri ağırlıklı olmak üzere, İzmir içersinde birçok güzel mekan ve Foça, Kuşadası, Efes Harabeleri, Çeşme,Pamukkale’ye yakın olmakla çok avantajlıyız.

  Zaten çekim yerlerine ve konsepte beraber karar veriyoruz.İkinciside sanırım nasıl poz vereceğim oluyor
  Bu konuda pek sorun yaşamıyorum çünki edindiğimiz tecrübeninde etkisi sanırım,
  Özel istekleriniz dışında tüm Düğün Pozlarını ben verdiriyorum.Düğün Fotoğraf Aksesuarlarını ben ve ekibim getiriyor.Her zaman çekimlerde gelin ve damat için asistanımız yardımcı oluyor.
  İzmir Dış Mekan çekimlerinde Uzun duvaklar, renkli şemsiyeler, gelin çiçekleri vs her zaman aracımızda mevcut oluyor….

  cansu_furukan (16)

   

  alacati-fotograf-cekimleri-fatmasamet3

1 yazı görüntüleniyor (toplam 2)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.